Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Майстор Киро, Лозенец, София


Galliard33

Recommended Posts

Има тема за него в другия списък, но аз съм с изключително положителни впечатления от него и реших, че трябва да изкажа и моето мнение за този прекрасен човек.

 

Темата е за майстор Киро, Лозенец, на ул. Драгалевска и ул. Майор Томпсън. Та той реално ми е пред блока и от когото не мога да се оплача! Човека е второ поколение автомеханик, работил е в сервиз Шкода едно време, някой неща все още ги прави със затворени очи по нашите баби, а по по-новите още по-добре се справя, защото е специалист по VAG!

 

Аз имам изключително добро мнение за него - поддържал е шкодата на баща ми от самото й закупуване в далечната 1983-та та чак до моето стъпване в длъжност неин шофьор, че и до ден днешен (преди два дни ми помогна като отвори, залепи и затвари скоростната кутия за ЗеЛенка за точно 1 час). Единствения проблем при майстор Киро е това, че обикновено е претрупан с работа, .т.е не можеш да разчиташ като отидеш да се захване точно с твоята кола. Обаче да ти я диагностицира обикновено се хваща веднага.

По-дългите и/или сложни операции се случват в оборудван сервиз / бояджийски цех, само кратките операции се правят на място.

Цените които взима са от символични до средни за дадената операция - винаги можете да се разберете колко време ще отнеме и колко пари предварително. Разбира се той ползва търговски отстъпки от някои дилъри на части / консумативи и може да ви достави същите части, които вие сте си харесали по магазините на съвсем друга цена...примера е G12 на 6,50 литъра, ама късно разбрах...от Монтевидео се бях прецакал с 3 литра по 10 лв предния ден...

 

С две думи човека е читав, няма да ви подведе по никакъв начин, а и консултациите са безплатни! \:D/

 

Дано на някого съм помогнал! smile159

 

Ако имате отзиви от него - моля споделете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Темата е стара, но си заслужава похвалата.

Попринцип не обичам майстори, но този преди 2 седмици ми обра точките. Монтаж на преден джам за под цигара време, без махане на раздувката в средата, без да се размести кожата на тавана и без да се спука стъклото.

Кулминацията беше накрая.

"- И сега момчета ето така" и с 5 пръста натисна стъклото и то направи Хльоп :o smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.