Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблеми с гумените уплътнения на вратите


barca711

Recommended Posts

  • Отговори 68
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • димон

    11

  • dude_BG

    7

  • esto

    5

  • Ivan4o

    5

Най-много писали в темата

Колко струва пръчката и откъде се купува ?

 

зависи от марката и матриала.

ето тук може да видиш:

http://www.racingnick.ro/rn/categories/index/156

 

и тук

http://www.wiechers-sport.de/index.php?option=com_content&view=article&id=20&Itemid=121

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се навих на зелената пръчка,щом го казва другаря Esto,значи давайте да правим група за поръчка и доставка,че и на мен ми писна от скърцането по дупките и неравностите! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност това НЕЩО не дава на бомбетата да мърдат ли ? Или просто загубва ефекта на "консервната кутия " - резонанса , който се получава по купето ?

Есто , ако имаш повече пръчки донеси на Сокола да пробваме !!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се навих на зелената пръчка,щом го казва другаря Esto,значи давайте да правим група за поръчка и доставка,че и на мен ми писна от скърцането по дупките и неравностите! :smt004

 

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност това НЕЩО не дава на бомбетата да мърдат ли ? Или просто загубва ефекта на "консервната кутия " - резонанса , който се получава по купето ?

Есто , ако имаш повече пръчки донеси на Сокола да пробваме !!! :D

да той Митака си е купил 10-тина да има :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да той Митака си е купил 10-тина да има :D

 

Знаех си аз !!! Никога не разочарова ... Винаги има в повечко... ;) smile027 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се изясни точно колко струва прангата, май е около 100 лв...

Ако се оформя групов пазар, и аз ще участвам :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се изясни точно колко струва прангата, май е около 100 лв...

Ако се оформя групов пазар, и аз ще участвам :D .

170 струва на Митака модела точно-има и по-скъпи,както и по ефтини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега дали има представа в София може ли да се намери такава сопа.Между другото как точно се нарича тази пранга.Щото и аз се навих за 100-200лв да си подобриш комфорта в купето си е оферта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако знаете на задницата какъв е ефекта \:D/ \:D/ \:D/

днес правихме на колата на Митака и я карах.Да ви кажа и аз не можах да повярвам какво се случва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега дали има представа в София може ли да се намери такава сопа.Между другото как точно се нарича тази пранга.Щото и аз се навих за 100-200лв да си подобриш комфорта в купето си е оферта.

Разпънка се казва, а освен комфорта и управлението на колата става невероятно, супер прецизен става волана.

 

viewtopic.php?f=44&t=15590&start=210

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъммм и аз искам! :D

Но само ако влиза в коша на 1.9TDI без модификации с чука и златните думи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Уплътненията си скърцат, мажа като гламав всяка седмица, ефекта е краткотраен. Разпънки щяхме да поръчваме...

През септември трябва да сменям масла и консумативи и ще пробвам да направя рекламация в Еуратек за тези уплътнения, дано ги сменят гаранционно, ако до тогава няма друго решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 години по-късно...

С риск някой да да погледне с насмешка , ще покажа най евтиното и трайно решение на проблема със скърцащите уплътнения (освен ако не сте решили да ги сменяте). Взимате един изолирбанд и на снимката съм показал с червено къде точно трябва да се навият 2-3 навивки от него и това е! При мен макар и тиксото да се е разкъсало , вече 5 месеца не се е обадило въпросното уплътнение (направил съм само задно дясно). Номера е стар ама върши прекрасна работа и приди някой да почне да се смее да вземе да пробва , ще остане приятно изненадан! Очаквам тези които ще пробват да пишат за резултата и smile159 :smt017attachicon.gif1.JPG

Аз понеже съм сравнително нов потребител на Шкода, още на втората седмица започна зверски да скърца отзад.Мазане с парафии,марафини и нищо скърцане жестоко.

Накрая си казах ще пробвам метода на колегата- на всички врати по няколко намотки изолирбанд и....Край на скърцането!!!

Не можах да повярвам, сърдечна Благодарност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ами да споделя и аз, този трик с тиксото РАБОТИ :). По няколко намотки с тиксо на показаното от колегата място и все едно карам чисто нова кола.

Благодаря колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.