Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

саединител ОК1 -спешно


nik25

Recommended Posts

голеги искам да попитам някои ако знае-имам ОК1 1999год 110пх АХФ-и ес демферен саединител но махожикат ми е разбит,,интересуваме мога ли да слижа плутен махожик и обикножен саединител от бензинова ОК и ли от голф 4

пишетеми

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да си сложиш това-808лв.и край с всичките ти проблеми с маховици съедин-ли и т.н.,а и кутията пази

post-2454-138453148075_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега мерси мн все пак но просто нямах нет няма как да ти благодаря

а какво сам писал/това са ми вазможностите/

на на тема шкода сам ок и то мн smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма проблем колега радвам се 4е все пак ми писа,малко ми е трудно писането,хахах,ако мога да помогна някога с не6то на тема шкода октавия само казваи мн ги разбирам,я ми кажи само сменял ли си или да си отремонтиржал механизам на ел стакло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да си сложиш това-808лв.и край с всичките ти проблеми с маховици съедин-ли и т.н.,а и кутията пази

 

Бегачо , тоя кит от снимката ...( VALEO )...ти не става ли И за PD или тряяя да сме задължително с двуделни тракателници ? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега мерси мн все пак но просто нямах нет няма как да ти благодаря

а какво сам писал/това са ми вазможностите/

на на тема шкода сам ок и то мн smile035

Като си много "ОК" защо питаш за съединителя??? smile151

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да си сложиш това-808лв.и край с всичките ти проблеми с маховици съедин-ли и т.н.,а и кутията пази

 

Бегачо , тоя кит от снимката ...( VALEO )...ти не става ли И за PD или тряяя да сме задължително с двуделни тракателници ? :mrgreen:

Този точно не става за твойта,но може да се измислят варианти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат с едноделен маховик на PD (Golf V) - двигателят все едно е на седалката до тебе. Мани бегай остави smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат с едноделен маховик на PD (Golf V) - двигателят все едно е на седалката до тебе. Мани бегай остави smile045

Да бе [-X ,на Шурето сьм сложил комплект с едноделен маховик и няма никаква ра3лика в комфорта и ли вибрации :!: :!: :!: :!:

на следващата среща ще доиде и ще се докаже това което ка3вам

не се бьркаите с като на Искрен кита !!!!

не ми слагай такива smile045 емотикони на постовете,щото а3 3ная какво говоря за разлика от теб

и на още няколко автомобила от ВАГ групичката съм слагал,без никакви проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.