Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

помощ за кабели и клеми на програматор на Перла 05


shotik

Recommended Posts

Някой от София ,който има Перла 05 ,искам да ми помогне ,като ми каже къде да ида ,да отворя пералната и да си пречертая позициите на кабелите на програматора или да направи няколко снимки ,на които да се виждат местата на кабелите и цветовете им.

Имам схема на пералнята ,но на самия програматор са 4 реда с по две клеми и по схема не мога да определя кой кабел къде е бил,защото са изскубани.

Ето я схемата ,ако някой знае как се разпознават местата на клемите на програматора ,нека ми пише

 

 

http://img326.imageshack.us/img326/7783/perla05ux8.jpg

_________________

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошо, програматорите на това нещо не ги знам, а и едва ли повечето тука са били родени когато е произведена Перлата.

Обаче, ако се стигне до смяна на пералнята мога да ти дам хитра идея и да скокнем да разгледаме едно място какво имат, тъкмо да се видим евентуално.,

Поздрави,

и сори за спама/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пералнята е ок,само са изкубнати клеми,аз имам части ,само да видя как са кабелите.

smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оф топик - Свако ми, който е ядрен физик, доктор при това, едно време докато още живееше в БГ беше разглобил перлата си да я ремонтира нещо... Та после като я сглобил, му останала половина части. Което обаче не пречело на перлата да работи безоктазно. Същата половинчата пералня още работи на вилата. Така че - може да е стара, да трака като влак (той shotik сигурно даже не обръща внимание на това smile091) ама си е яка машина Перла 05.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да допълня ,че програматора е 0900-02,има различни програматори монтирани на перла 05.

Само за този ми трябва помощ със снимки или схеми .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оф топик - ...ама си е яка машина Перла 05.
Ми ко чакаш та не я вземеш в София ами се занимаваш с разни Вирпули.

Сега сериозно. Тоше (а и за другите колеги) разгледай този сайт. Много подробна сервизна информация има.

http://www.eserviceinfo.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бладодаря на отговорилите , C2H5OH ми прати най-добрата цветна схема , по която се надявам ,че ще се справя с положението . smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми допада качеството, но може и да свърши работа.

Като се прибера довечера ще се опитам да сканирам по качествено. Оригиналът е зле...

post-2052-138453149175_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерил съм схема ,а тази е добра ,но е за друг програматор ,и недей да сканираш,но ти благодяря за вниманието .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.