Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Релакс.............как?


micyri

Recommended Posts

Като говорим за минерални басейни , ето и един в Добринище. Минерална вода( в басейна)+мента+узо+Спрайт(в чашата)+плуващи русалки около теб- ето това е релакс. :mrgreen:

smile027 bravo!!!!

Pozdravi ot Ljubliana!

Алооо,къде е спортния режим,какви работи си мислиш,часа е 22,я бързо да лягаш smile159 Утре без медал да не се връщаш,е може и едно финалче като нашите на световното :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • micyri

    26

  • bega4kata

    6

  • Favorit

    3

  • mecho_klecho

    3

Най-много писали в темата

Айдеееее дЪртанянееееееее!

 

Всички сме с теб. Утре ще ти стискам палци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PS3 + Gran Turismo 5 + Red Dead Redemption + бира + домашна ракийка = голям кеф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимия ми начин за релакс е ето такъв

 

post-85-138453329021_thumb.jpg

 

А отскоро и почти по същия начин се чуствам като изляза вечерно време из Русе да направим едно ревю с манекенката... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимия ми начин за релакс е ето такъв

 

[attachment=0]66042_162604097097263_100000430205287_396526_6486929_n.jpg[/attachment]

 

А отскоро и почти по същия начин се чуствам като изляза вечерно време из Русе да направим едно ревю с манекенката... :D

 

Айде покажи я де, стига си дразнил. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Похвално! И честито, Краси! Все нагоре да се вдижиш по стълбицата на Шкода! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, за този прекрасен автомобил, Фаворайт ! s_flag

 

Гледам, Тошко останал без думи ......от гледката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :D Страхотна е шкодата. Сега някой ако знае откъде мога по тънко да си купя бензиностанция да ми прати едно лично.... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s_flag Честита нова придобивка. Със здраве да си я караш! За бензиностанцията.... питай Валдес!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо,браво и местито. smile126 Аз чак сега вдянах какво се е случило.Много се радвам,че един прекрасен автомобил,е отишъл в ръцете на един прекрасен човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.