Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Релакс.............как?


micyri

Recommended Posts

Това е релакс...

 

 

Това е мързел - ей ти релакс, на море с Трактора: :mrgreen:

 

019905942.jpg

 

019905956.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • micyri

    26

  • bega4kata

    6

  • zloQQ

    3

  • димон

    3

Най-много писали в темата

Това е релакс...

 

 

Това е мързел - ей ти релакс, на море с Трактора: :mrgreen:

 

019905942.jpg

 

019905956.jpg

Е тази 2-рата снимка си е за фейсбука smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е релакс

[attachment=0]P1080385.jpg[/attachment]

smile091 smile091 а аз се чудя защо прилива днес беше толкова голям.

Това е в басеин бе, аз на море необичам да ходя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е в басеин бе, аз на море необичам да ходя.

 

Да ама тая вечер си пиеше питието на "Portokali" на Младежка... smile021 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадове мръсни,ще ви дам един релакс на вас :mrgreen:

Само дразните хората smile004

При мен е бачкане до сцепване.За сметка на това прогресивно обеднявам smile049

Ама...то е така, щото не бех отличник навремето :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е в басеин бе, аз на море необичам да ходя.

 

Да ама тая вечер си пиеше питието на "Portokali" на Младежка... smile021 smile027

Както почти всяка вечер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф, днес пак ще трябва да ходя на плажа! smile049

В къщи ,скука!

През работните дни там сме аз и някоя друга влюбена двойка,тишина,спокойствие,но аз това и търся!

Лошото там е, че биричката е доста далече ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф, днес пак ще трябва да ходя на плажа! smile049

В къщи ,скука!

През работните дни там сме аз и някоя друга влюбена двойка,тишина,спокойствие,но аз това и търся!

Лошото там е, че биричката е доста далече ](*,)

 

 

Ами нали за това има хладилни чанти :)

 

п.п. за кой плаж говориш, че и аз съм сега в отпуск а хич не обичам масовите плажове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На "Фичоза",спускаш се по пътя ,на първата възможна пряка в дясно тръгваш към рибарските къщи(пътя свършва с обръщач в средата на който има заведение),после се продължава около 200м. по черно до брега.От там през рибарското селище и доста срутени камъни стигаш до "Рая"

През работните дни наистина няма жива душа,но аз днес реших да си сменям личните документи,а утре съм на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф, днес пак ще трябва да ходя на плажа! smile049

В къщи ,скука!

През работните дни там сме аз и някоя друга влюбена двойка,тишина,спокойствие,но аз това и търся!

Лошото там е, че биричката е доста далече ](*,)

 

 

Ами нали за това има хладилни чанти :)

 

п.п. за кой плаж говориш, че и аз съм сега в отпуск а хич не обичам масовите плажове

аз ходя на Камчия-там е широка плажната ивица и е спокойно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май от 01.08 никой не релаксира... smile048

При мен май най-добре се отразява , припалване на нафтичката , oMV на изхода на София и ... smile117 , при някое приятелче с отблъскващо спокойна вила , поне на 150 км . Може и някое хубаво място из родината , а има доста такива ... И като се замисля ... ето я май причината за пропускането на НИМ неделя .

А за по-тежки времена и smile159 с приятели е вариант .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май от 01.08 никой не релаксира... smile048

При мен май най-добре се отразява , припалване на нафтичката , oMV на изхода на София и ... smile117 , при някое приятелче с отблъскващо спокойна вила , поне на 150 км . Може и някое хубаво място из родината , а има доста такива ... И като се замисля ... ето я май причината за пропускането на НИМ неделя .

А за по-тежки времена и smile159 с приятели е вариант .

Браво,трябва да се почива(релаксира) активно!

Пускайте и снимчици,никога не са излишни!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хайде и аз да се изрелаксирам по темата.

Преди когато фирках професионално, релаксирах с едно бургаско добре охладено, на брега на морето. Ако ми е много зле и не мога да ида до брега на морето практикувах този спорт при домашни условия, а ако съм се събудил на брега на морето, както много често се случваше тогава, към 08:00 шкембеджийниците вече набират обороти и бирата заредена в хладилника от предната вечер вече е придобила човешка температура и нещата си идват на място. Пие се една бърза бургаска за JUMP, и послле бааавно се млющи едно люто шкембенце, с още една бургаска.

ВАЖНО!!!, трябва само да се внимава да не се изпуснеш да удариш и трета Бургаска по инерция, защото след нея по default следват още 5 и тогава стратегията относто изтрезняването отива по дяволите

Въобще свежият въздух е особено важен за релакса, спането на плажа подпомага бързото съвземане, не е важно къде точно си на плажа, по принцип се събуждаш там където те е изхвърлила охраната от дискотеката.

Друг важен момент, добре е да си с някакви панталонки, които имат поне един джоб с копче или цип, така се гарантира че ще намериш някакви авоари на сутринта, които да ги инвестираш в собственото си ресетване. Ако все пак кинтите си ги издухал всичките остава ти само едно къпане в морето с дрехите, или да минеш при бай мишо да ти запише едно шкимбе на сметката и после да минеш да му го платиш.

Друго важно, никаква техника с тебе, телефони PDA и всякакви други съвременни простотии, защото просто не се знае колко пъти вечерта си се къпал с дрехите, а и отиваш да се осереш а не да си движеш бизнеса. И също така парите всичките на монети, монети, заради къпането с дрехите е тази предпазна мярка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се изрелаксирам по темата.

Преди когато фирках професионално, релаксирах с едно бургаско добре охладено, на брега на морето. Ако ми е много зле и не мога да ида до брега на морето практикувах този спорт при домашни условия, а ако съм се събудил на брега на морето, както много често се случваше тогава, към 08:00 шкембеджийниците вече набират обороти и бирата заредена в хладилника от предната вечер вече е придобила човешка температура и нещата си идват на място. Пие се една бърза бургаска за JUMP, и послле бааавно се млющи едно люто шкембенце, с още една бургаска.

ВАЖНО!!!, трябва само да се внимава да не се изпуснеш да удариш и трета Бургаска по инерция, защото след нея по default следват още 5 и тогава стратегията относто изтрезняването отива по дяволите

Въобще свежият въздух е особено важен за релакса, спането на плажа подпомага бързото съвземане, не е важно къде точно си на плажа, по принцип се събуждаш там където те е изхвърлила охраната от дискотеката.

Друг важен момент, добре е да си с някакви панталонки, които имат поне един джоб с копче или цип, така се гарантира че ще намериш някакви авоари на сутринта, които да ги инвестираш в собственото си ресетване. Ако все пак кинтите си ги издухал всичките остава ти само едно къпане в морето с дрехите, или да минеш при бай мишо да ти запише едно шкимбе на сметката и после да минеш да му го платиш.

Друго важно, никаква техника с тебе, телефони PDA и всякакви други съвременни простотии, защото просто не се знае колко пъти вечерта си се къпал с дрехите, а и отиваш да се осереш а не да си движеш бизнеса. И също така парите всичките на монети, монети, заради къпането с дрехите е тази предпазна мярка.

Това дето си го написал и да го видя няма да го повярвам,ти тъкъв ли си бил? smile175 .............. smile009 ........smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Вчера след дълго 6 -дневно каране реших и аз да почина,е за някаквиси 12 часа,но не е в моя стил да легна и да се излежавам.

Така че реших да направя 2 часова разходка из нивята около Вюрзбург.Природата ми действа успокояващо,а нали това беше целта.Интересно по алейте около царевицата,сякаш някой беше минал да измете заради мене.Това ,кал,фасове,кутии от цигари,явно там не съществуват smile091post-3740-138453251223_thumb.jpgpost-3740-138453251557_thumb.jpgpost-3740-138453251559_thumb.jpgpost-3740-138453251563_thumb.jpgpost-3740-138453251566_thumb.jpg

след разходката вече се чувствах друг човек,но нещо още ми липсваше..... :-k

Тогава се сетих за Valdo и Октобер феста,но и аз бях подготвен

post-3740-138453251568_thumb.jpgpost-3740-138453251571_thumb.jpgpost-3740-138453251573_thumb.jpg

Е сега вече всичко си дойде на място smile027

Този път беше така,другия ще видим(според случая)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бохем си голям, Цецко, много ти се кефя. smile027 Евала, благодаря за страхотните снимки. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бохем си голям, Цецко, много ти се кефя. smile027 Евала, благодаря за страхотните снимки. :smt017

Еми не може само да се работи,трябва и забавления smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Цецо, добре си ти smile027

Прав си, че не може само работа, но понякога се случва и това:

 

020697150.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко,Велко,какво направи ти бе човек?

За 32ч.=3200км. как става :-k ,нещо не ми се вързва!

Ааааа ,ти така ли релаксираш? smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Цецо, като няма тахошайби-майби-али-бали... всичко е възможно! Но пътуването е 35 и 1/2 часа, не 32 :) Че съвсем без почивка не може! Като цяло, това курсче беше малко екстремно и слава богу, че не се налага често да се прави, че денивелацията е голяма! Като се сетя, че в Австрия карах ски на един ледник на височина 3200 метра, а тук карам 30+ тона на 3400 метра... Лудница! Иначе обикновенно се случва 15-17 часа за 1500-1600 км. Средната скорост се върти около 95-97-100. Аз толкова не юркам Шкодата като се замисля. Слава Богу, че ограниченията не са като в Европа за камионите, че щеше да е съвсем различно. А относно релакса - няма такъв тук... Т.е. има, ма не ми е изгодно smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за това те уважавам,като трябва да се бачка,се бачка.Евала.Ама умната,че нали знаеш,един миг и ....после да не съжаляваш....

Ще релаксираш като се прибереш,и да се обадиш smile027 ,че сме от една "порода" smile049

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пичове, не ви завиждам толкова много километри да навъртите и с толкова отговорен тонаж направо не си е работа.

 

Сега ще ви запозная с нашия релакс, но преди това работният процес.

 

За разлика от вас,ние с Владо и Гената днес общо сме навъртяли около 20км.

Трябваше да се изнеса от досегашния ми склад, в който държах всички части за шкода, които съм събирал през годините.Първо отидох в началото на седмицата и подготвих всичко да е прилежно за прекарване, след това си викам комби нямам, но пък Владо и Гената имат и днес по ранни зори към 11:30 се събрахме и започнахме прекарването.

След два курса с работния ми автомобил (vw jetta, в който бяхме наблъскали с части така, че само в резервоара нямаше).

020727709.jpg

020727712.jpg

020727715.jpg

Един курс с Felacioto на Владко.

020727706.jpg

020727707.jpg

Всичко беше у дома си и готово за подредба на сухо и топло.

020727724.jpg

020727726.jpg

020727727.jpg

Точно тогава дойде времето за заслужения релакс на двора.

020727722.jpg

Наздраве на всички !

PS. Гога, напомня ли ти на нещо, ако не да ти припомня със снимките, че ти се срамуваше да ги покажеш нещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Понеже нали съм в отпуска,та трябва да се почива,ама не от едното легло на другото(не е в моя стил).

Прескочихме до Търговище(жена ми е от там,хубави хора :smt032 ),и направихме едно излетче из околностите и по точно над с.Лиляк.Сутринта започна повече от добре: слънце,хубаво кафе,тишина.....ех ,бях забравил колко е хубаво на село.След това 2ч. разходка по пресечена местност,около7-8 км.и на обяд дойде ред на софрата,не съм качил снимки ,защото......ракията беше над 46 гр. и така се отрязах,че даже разбарах че съм можел да свиря на мандолина,мале,мале smile049 ,срам! http://micyri.snimka.bg/?album;aid=545946

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля релакса е нещо, дето трудно се намира време за него. Ако готвенето е релакс (въпреки, че стоиш на крака до печката) това означава, че често релаксирам. Но, ако трябва да съм честна - отдавна не съм релаксирала както искам. Дори почивката това лято не ми беше достатъчна. Както казва един приятел: "Много стрес, много напрежение".

 

Иначе, идеалите за релакс изглеждат така:

 

014460555.jpg

 

018494957.jpg

 

И... ходене на народни танци поне веднъж седмично - нещо, което се надявам да възобновя съвсем скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.