Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Релакс.............как?


micyri

Recommended Posts

Напоследък кривим щанги с един приятел във фитнеса и след това 10-15 минути сауна - колкото издържим. На края съм нов човек - леко мек и готов за сън.... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • micyri

    26

  • bega4kata

    6

  • Favorit

    3

  • mecho_klecho

    3

Най-много писали в темата

Напоследък кривим щанги с един приятел във фитнеса и след това 10-15 минути сауна - колкото издържим. На края съм нов човек - леко мек и готов за сън.... smile049

След сауна задължително чаша бира!

Няма да спорим ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сред природата, може би на река или на язовир. Масата сложена, мезето се пече на барбекюто, студена бира между краката, а въдиците може и да не са хвърлени :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017

Пикник сред природата,чудесно сте направили.

Бегачков,ти ми се струва че след време ще ставаш татко барба. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ,последния ден от отпуската дойде "дюшеш",нашата фирмата направихме банкетче,ей така като тренировка за коледа. В една механа до 01:00 ч. после дискотека до 3:30ч. ,а на сутринта в 8ч. тръгнах за Германия.

post-3740-138453261842_thumb.jpgpost-3740-138453261877_thumb.jpgpost-3740-13845326188_thumb.jpgpost-3740-138453261882_thumb.jpg

 

Искрене на последната снимка зад мене,позна ли мацето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее този Range Rover що кървища е видял игурно

 

 

Напоследък разходките край "Москва река" ми действат много успокояващо

021332853.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Снощи след поредното препускане по маршрута Варна-София-Варна,в най-гадната мъгла която съм срещал,днес направих едно киснене в басейна с минерална водичка,после в къщи една бирка ,и айде лека нощ.Снимки не бяха направени,щото много се разкиснах ,водата беше 46гр.и ме домързя.....за пръв път ми се случва smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи след поредното препускане по маршрута Варна-София-Варна,в най-гадната мъгла която съм срещал,днес направих едно киснене в басейна с минерална водичка,после в къщи една бирка ,и айде лека нощ.Снимки не бяха направени,щото много се разкиснах ,водата беше 46гр.и ме домързя.....за пръв път ми се случва smile049

 

Завидях ти доста сериозно, но благородна завист естествено! Дай боже повече такива моменти! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи след поредното препускане по маршрута Варна-София-Варна,в най-гадната мъгла която съм срещал,днес направих едно киснене в басейна с минерална водичка,после в къщи една бирка ,и айде лека нощ.Снимки не бяха направени,щото много се разкиснах ,водата беше 46гр.и ме домързя.....за пръв път ми се случва smile049

 

Аве , Цецо ! :D как се киснеш на 46 гр. бре ? :o

Макс. на 28 - плуваме ! ...ама тежко . В какво го правиш това киснене ? На 46 . В някоя ваничка на някое мотелче ли ? Сподели плз ! Заинтригува .... Не съм срещал такива басейни ! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Басейна е в кк.Св.Константин и Елена(снимки от 1-вия ми пост).Аз редовно ходя там,особенно след като се прибера от нощен курс.Басейна е открит,водата е минерална,когато няма вятър е много гореща,дори при температура на въздуха от -5 е голям кеф.Когато обаче има вятър,водата естественно горния слой истива много бързо и трябва да стоиш близо до чучурите който са 3 бр.има и преспособен мъркуч под налягане с което си правя подводен масаж(тангентор му викат в СПА центровете).Морето е на 10м. от басейна и може да се потапяш и там.Има и барче в което може да удариш по едно чайче с коняче.С две думи е идеалното място за мен за релаксиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Басейна е в кк.Св.Константин и Елена(снимки от 1-вия ми пост).Аз редовно ходя там,особенно след като се прибера от нощен курс.Басейна е открит,водата е минерална,когато няма вятър е много гореща,дори при температура на въздуха от -5 е голям кеф.Когато обаче има вятър,водата естественно горния слой истива много бързо и трябва да стоиш близо до чучурите който са 3 бр.има и преспособен мъркуч под налягане с което си правя подводен масаж(тангентор му викат в СПА центровете).Морето е на 10м. от басейна и може да се потапяш и там.Има и барче в което може да удариш по едно чайче с коняче.С две думи е идеалното място за мен за релаксиране.

всичко е супер,но много дядовци идват да си киснат ташаците...... :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Басейна е в кк.Св.Константин и Елена(снимки от 1-вия ми пост).Аз редовно ходя там,особенно след като се прибера от нощен курс.Басейна е открит,водата е минерална,когато няма вятър е много гореща,дори при температура на въздуха от -5 е голям кеф.Когато обаче има вятър,водата естественно горния слой истива много бързо и трябва да стоиш близо до чучурите който са 3 бр.има и преспособен мъркуч под налягане с което си правя подводен масаж(тангентор му викат в СПА центровете).Морето е на 10м. от басейна и може да се потапяш и там.Има и барче в което може да удариш по едно чайче с коняче.С две думи е идеалното място за мен за релаксиране.

всичко е супер,но много дядовци идват да си киснат ташаците...... :smt018

...и бабки,сега в момент идват и засукани рускини на по 40г. smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...............................

 

Аве , Цецо ! :D как се киснеш на 46 гр. бре ? :o

Макс. на 28 - плуваме ! ...ама тежко . В какво го правиш това киснене ? На 46 . В някоя ваничка на някое мотелче ли ? Сподели плз ! Заинтригува .... Не съм срещал такива басейни ! smile021

Аве, Димо , що не идеш да се цопнеш в басейна на у-ще " Антим I " - закрит басейн с мин. вода , 33 градуса , като плуваш и се потиш. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ееее голям кеф,честно.И тен почнах да хващам,

обичам го този сезон!

post-3740-138453291633_thumb.jpgpost-3740-138453291638_thumb.jpg

 

Накрая се заприказвах с една "мацка",та праща много поздрави на колежката Green_Witch:

post-3740-138453291653_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Днес наистина ми трябваше да заредя батериите!

След като със Сами дръпнахме RS-ката до гаража,той започна диагностиката на спокойствие,а аз леко притеснен нямаше какво друго да правя и хванах жената и сина и право на "Фичоза"-райското кътче на фамилията.

Не можете да си представите какво намерихме там.

Плажа почистен от камъчета, миди ,водорасли и всякакви остатъци от БГ туристи,а морето равно като паркет.Водата кристално чиста и нещо което аз лично никога не съм виждал(макари че съм и рибар),пасажи от риба,която си беше показала главите на повърхността на водата!!!!!

http://micyri.snimka.bg/sea/fichoza.614247

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Като говорим за минерални басейни , ето и един в Добринище. Минерална вода( в басейна)+мента+узо+Спрайт(в чашата)+плуващи русалки около теб- ето това е релакс. :mrgreen:

post-2096-138453328953_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, и аз минах оттам, но не спрях... ](*,) Ако перефразирам популярната реплика от филма "Маневри на петия етаж", би звучало:" Ех, умеете да живеете вие, Веселински!"... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, ако си пропуснал и Македонската кръчма на 100 м от басейна, голям грях си си сложил да знайш. Бэрзо да се връщаш обратно. :mrgreen: smile091

post-2096-138453328962_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като говорим за минерални басейни , ето и един в Добринище. Минерална вода( в басейна)+мента+узо+Спрайт(в чашата)+плуващи русалки около теб- ето това е релакс. :mrgreen:

smile027 bravo!!!!

Pozdravi ot Ljubliana!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.