Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Релакс.............как?


micyri

Recommended Posts

Привет на всички колеги и колежки,

сигурно на всеки му се е случвало да има тежък ден или тежка.............нощ.!!!! В кофти времена живеем.

Та интересно ми е как релаксирате на другия ден.

Възтановяването е много важен момент.

Аз например с малко спорт , сауна или басейн и после съм супер.

Ето как:

http://micyri.snimka.bg/sports/relaks.445276.16027277

ако имаше време и за едно следобедно сънче, щеше да е пълна програмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • micyri

    26

  • bega4kata

    6

  • Favorit

    3

  • mecho_klecho

    3

Най-много писали в темата

Цецо,знаеш ли кви болести има в тоя гъбарник и ебалник на дружба

не ходя там за нищо на света

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента само той работи.А и днес беше чисто.На мене ми хареса ,3ч. стоях ,направо се разтопих,добре че биричката беше студена smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тиха музика и малък JAMESON smile112

smile048 Владо Кузов и Майкъл Джексън, както продължава куплета на хЪпсурт smile092 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тиха музика и малък JAMESON smile112

 

с една бучка лед :smt017

 

 

абе .. какъв ти релакс... бачкане, бачкане и пак бачкане! Аааа, какви са ти работи - релаксче, почивчица, сауничка.. тинтири-минтири... Бегом всички обратно да кОпате! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуцам с въздушната пушка за релакс, добре ми се отразява smile048

един приятел беше сложил снимката на тъщата..........по нея стреляше.И наистина добре му действаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуцам с въздушната пушка за релакс, добре ми се отразява smile048

един приятел беше сложил снимката на тъщата..........по нея стреляше.И наистина добре му действаше.

smile091 предполагам не е пропускал попадение :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуцам с въздушната пушка за релакс, добре ми се отразява smile048

 

По кутийки,сиреч по неживи мишение, надявам се smile049. И аз отвреме на време това правя, забавно е :smt004.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах темата ,ей така от любопитство! Макар и да знам че това"релакса " е много важно нещо в живота.Обаче какво се получи - нищо. smile049 Само 4 мнения.Аре стига само бачкане.

Естествено ,българина затова е все намръщен,изморен,нервен и все някой му е виновен(поогледай те се на улицата),

на това му викам " ЗАДРЪСТЕН"

И накрая ,някой да не се обиди.... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз релаксирам през този сезон, наблягайки на печени свински мръвки с червен лучец и ДОМАШНО винце. smile092

Пък нека ми е зле smile048

Много се извинявам че не мога да ви покажа снимчици на софрата smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо по хубаво (е има но то е за 18+) от един страхотен филм току що излязъл и смъкнат с Full HD качество и DTS звук, пуснат на хубав телевизор (поне 42-46'') и на хубав ресийвър. Да вляза в матрицата, а покрай мен и комшиите от басовете и спец.ефекти - ето това е релакс. А за компания - биричка с шам фъстък (кашу) или някой дърт ама дърт бански старец :-)

 

paramount.jpg

 

Уххххх или това

 

key_art_twentieth_century_fox.jpg

 

или.....................абе много са :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През седмицата съм на работа до 17:30 и после от 18:00 до 0:00 релаксирам на brand.gif наливайки бензин Екстра форс 96, Про форс дизел и Блу форс газ. През уикенда се спи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не тренирам си пускам някое филмче/клипчета и се изтягам пред пазмата(обикновенно това става в неделя), така наистина си почивам.

В Събота винаги има нещо което трябва да свърша и съм зает повечето време, но вечерта задължително smile159 с френдовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Днес плажа беше ЯК! Действието се развива на детствен плаж в местноста "Фичоза" на юг от Варна.Е водата е чай,но в комбинация с волейбол или джитбол става за разхлаждане.post-3740-138453244133_thumb.jpgpost-3740-138453244173_thumb.jpg

Там бе забелязана и кола на Варненски колега ,но или не сме се засичали по сбирки или е нов.

post-3740-138453244175_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече почти седмица сме разпънали палатки на Езерец, в борова горичка, плажа е на 10 метра, изкопали сме дупка да пазим бирата студена.. Печени в жар картофки, пържолки.. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е релакс

[attachment=0]P1080385.jpg[/attachment]

smile091 smile091 а аз се чудя защо прилива днес беше толкова голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.