Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Накладки Pagid


votolom

Recommended Posts

Какво мислите за тази марка накладки ? Става въпрос за хубава и бързичка кола и се чудим дали стават ? Няма да се кара на писта с тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя серия Pagid? Защото според мен само синята е юзър-френдли. Черната и оранжевата най-вероятно ще искат подгряване преди да започнат да работят хубаво, което може много да улесни пречукването с тази кола.

 

Аз съм с OMP Road & Sport в момента и съм доволен. С Ники като минавахме Шипка за събора само най-накрая на спускането започнаха да чезнат. Ники запали стандартните накладки 3 пъти пред това време. Не искат подгряване, което е сериозен плюс за мен, но свирят понякога.

Препоръчвали са ми и Ferodo DS2500, като доста много добър перформанс, не искат подгряване, но са със сравнително кратък живот. Освен това са си скъпички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.