Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Емблема затъмнена с лак и брокат


bega4kata

Recommended Posts

:-k ................. с една идея по-светла май ще е по-добре,така не ме кефи

Екстра е, иначе нямаше да се върже на маската ! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

целта беше да е максимално в тон с маската,но като се вгледаш да може да видиш логото

на пръв поглед изглежда черна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

целта беше да е максимално в тон с маската,но като се вгледаш да може да видиш логото

на пръв поглед изглежда черна

казах аз една идея по светла,ама не слушате...... :smt034 smile037

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за една идея по светла

не че и така нее красива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на светло е по светла,не е като на снимката

Мишо,вече е по-светла отколкото я видя и е на снимката.

До сега съм я търкал на 2000,да намаля дебелината на лака,но ако продължа повече да изсветлявам-ЗАПОЧВА ДА КАФЕНЕЕ,което е неизбежен ефект.Спирам до това положение.Ще пусна снимки след малко как стана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти са снимките с телефона вечер,на живо е скандално добра,но се вижда че е изсветляла една идея

и как иначе ,1 час търкам и полирах smile048

 

016016455.jpg

 

016016453.jpg

 

016016457.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ме беше срам от ембламата щях и аз да я напрявя така , това е емблема , лого , един вид , герб тябва да се вижда затова е отпред , а не на тавана ....малко прекалих smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами ,,луд умора няма само се поти отвреме на време"

емблемата е скандална както и да я направиш на красива кола и лайно стои добре.аз за това нея мия моита smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ме беше срам от ембламата щях и аз да я напрявя така , това е емблема , лого , един вид , герб тябва да се вижда затова е отпред , а не на тавана ....малко прекалих smile092

ЕМИИИ прав си

махнах я

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, това беше дребен, но хитър трик... а изобщо нужно ли е да има емблема, за да се разпознае една Шкода? Ето за пример при фелициите беше хит тунинг на предна маска без емблема, макар поне за мен това да не изглежда много по-естетично. Но в твоя случай този дребен трик е доста ефектен, затова не бързай да се отказваш само заради една критика ;)

п.п. Наско, не се обиждай - и ти си прав по своему, но понякога естетиката изисква жертви smile049 ...пък и не виждам къде са ти емблемите на С-ката, освен лепенката "100 s" на задния капак, ама и тя е грешна - виж в оригиналната пише "S 100" smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ме беше срам от ембламата щях и аз да я напрявя така , това е емблема , лого , един вид , герб тябва да се вижда затова е отпред , а не на тавана ....малко прекалих smile092

ЕМИИИ прав си

махнах я

 

ей луд човек! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, хубава работа.Толкова търкане,правене .....и накрая-махнах я.! Много добре си беше.

Днес случайно се разминах с една черна комби като Естовата.Стори ми се доста направена(с черна маска ,с тъмна емблема,тъмни стъкла) абе доста лачена.А и с варненска регистрация нещо В 80..Само стикер маи нямаше. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

беше експериментално

ако иска някой с черна маска подарявам я

очаквай включване от Добрич. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, това беше дребен, но хитър трик... а изобщо нужно ли е да има емблема, за да се разпознае една Шкода? Ето за пример при фелициите беше хит тунинг на предна маска без емблема, макар поне за мен това да не изглежда много по-естетично. Но в твоя случай този дребен трик е доста ефектен, затова не бързай да се отказваш само заради една критика ;)

п.п. Наско, не се обиждай - и ти си прав по своему, но понякога естетиката изисква жертви smile049 ...пък и не виждам къде са ти емблемите на С-ката, освен лепенката "100 s" на задния капак, ама и тя е грешна - виж в оригиналната пише "S 100" smile001

има си я отпред ,ако имах читава и на задния щях да сложа еиии....

тва е все едно да си криеш личната карта , някой да не види че си българче примерно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

беше експериментално

ако иска някой с черна маска подарявам я

очаквай включване от Добрич. smile021

 

[-X smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има си я отпред ,ако имах читава и на задния щях да сложа еиии....

А бе като я гледах на Калояново отпред имаше само решетка... а за отзад що не каза да ти подаря надписа от покойната ми ес-ка, та да се почувстваш като българче, а не циганче от Столипиново? :lol: е не е първа хубост, малко е пожълтяла и помътняла, ама като за рат-род става идеално smile004 /Сами, сори за спама :oops: /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.