Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

какво стана като измих двигателя!!!!!!!!!!


ctefi

Recommended Posts

Голям проблем имам!Шкодата е на 4 год и и свърши лизинга,прехвърлихме я и отидохме в КАТ,ама там казаха да я измием че не се виждали цифричките.......Е измихме и двигателя на автомивка с водоструйка подсушихме я и готово.Ставам на другия ден ама не пали!!!!!Завърта двигателя и до там.Обадих се в сервиза ,че ние сме от провинцията да кажат какво да правим.Един каза задавила се е,друг каза по силен ток да и дадем с друга кола.......Всичко свършихме и не ще.Накрая взе да пали ама работи на 2 цилиндара и едва едва пърпори.Ходихме до Пловдив купихме бубина и нови свещи .....-пак така работи.Не можем да я караме до сервиза до там са 50км. и трафика е ужасен ,не ни се иска.Дайте съвет!Какво може да е станало????????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен сте намокрили компа който е под пласмасовата решетка на чистачките.Следователно трябва подсушаване или изчакване.

Имах подобен проблем след измиване.

А препарати за миене на двигатела ползвахте ли?

Оф пак бързам,сега видях че става въпрос за фабия.Не знам къде се намира компа на фабията.Но на това ми прилича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква е шкодата?,дизел,бензин?

Като гледам са купували бобина сигурно е бензин , а той има много куплунзи , които се мокрят и става мазало .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко,ще се оправи! Ей сега като се включат колегите ще се види какво й е.

Само напиши каква е точно шкодата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

замерихме бобините и новата показва 0.79 ома а старите 0.52 и 0.53 3-тата стара показа 0.68 освен да купим още 2 нови утре и да ги сменим.....лошото е ,че не сме сигурни че е в това проблема а цената на едната е 68лв.май ще се наложи да я караме до сервиза някак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

замерихме бобините и новата показва 0.79 ома а старите 0.52 и 0.53 3-тата стара показа 0.68 освен да купим още 2 нови утре и да ги сменим.....лошото е ,че не сме сигурни че е в това проблема а цената на едната е 68лв.май ще се наложи да я караме до сервиза някак.

 

не бързайте с купуването,а почнете да сушите куплинзите по двигателя и свещите ако са в главата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

замерихме бобините и новата показва 0.79 ома а старите 0.52 и 0.53 3-тата стара показа 0.68 освен да купим още 2 нови утре и да ги сменим.....лошото е ,че не сме сигурни че е в това проблема а цената на едната е 68лв.май ще се наложи да я караме до сервиза някак.

 

не бързайте с купуването,а почнете да сушите куплинзите по двигателя и свещите ако са в главата

:smt017

И ако се пооправи я опънете на дълъг път да изсъхне добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той колегата нали каза 50 км. до сервиза на шкода в Пловдив,според мен е достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да разкачайте всички връзки-букси и жакове и сушете-включително и на дюзите,щото ако отчита проблем при дюзата изключва цилиндъра примерно-респективно бубината

така че сушене и вагком му е майката-после ще купувате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей те колеги значи проблема се оправи с много яко сущене с мощен шушуар и сичко си влезна в нормите следващия път като мия бобините с лулите в джоба от мен е съвета и много ви благодаря за помоща където ми дадохте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей те колеги значи проблема се оправи с много яко сущене с мощен шушуар и сичко си влезна в нормите следващия път като мия бобините с лулите в джоба от мен е съвета и много ви благодаря за помоща където ми дадохте

 

и както се казва - остана да почерпиш smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.