Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата ми придобивка


НоВаК_с_ШкОдИлаК

Recommended Posts

Поздравления! Сервиза на ауспухджията ми изглежда познат ;)

А Кокича да не си трае, ако намери още един РСов накрайник smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • НоВаК_с_ШкОдИлаК

    19

  • bega4kata

    11

  • Redline__

    7

  • Biohazard

    5

Най-много писали в темата

Браво Ники!

Пускай снимки с джантите да видим красавицата.

 

 

п.п В този сервиз за гърнета ,няма да стъпя.....пълни аматьори са! Гледат да претупат работата и да вземат парите,а като им направиш забелешка,че това не става така,ти казват ,че не можело по друг начин.Но това е друга история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> браво,чакаме снимките с джантите :D

п.п.отиди при тоя малоумен ауспухджия,да ти сложи тръба със същото фи и да не е черна,а поне алуминизирана

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...чакат се някои важни части и да почнем да нареждаме...това е за сега...скоро продължение

 

Адмирации за работата по колата ! Очертава се поредната яка варненска Лауринка .......... а сред тези важни части, които се чакат дали няма и някое окачване.........

Ще чакаме снимки с новите джантииии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в оЧаКване на оКаЧване сме.... smile035

 

Точно такаааа smile035 smile035 !!

 

 

Поредния автомобил, по който съм горд да оставя нещо от себе си, по който работя с огромно желание!

 

Митаче, намерил съм го, остава само доуточняване на детайлите :smt004 .

 

Цецо, да не обръщаме темата на черен списък! Сервизът за ауспуси, който ползвахме е добър и такъв го прави единствено човекът, който работи там. Но за съжаление точно вчера беше в почивка, а както знаете "не се издържа във Варна" smile035 и услугата бе извършена от негов заместник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една стилна Лауринка ще излезе от варненския конвейер \:D/ Продължавай все така Ники. :D

 

П.п. Брат ми, имаше един филм "Заразно зло" smile048 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ,вие варналии, колкото повече дупки имате ,толкова повече се смъквате. Ще я докарате до там с таксита да се движите, да знайте.

Обаче джантите от първата снимка нямат нищо общо с тия от последната. =D> Страхотна работа колега! Наистина сте маниаци. Завиждам ви за желанието и хъса с който превръщате всяка кола в бижу. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Ники добре дошъл и от мен! Колата наистина е много добра. Джантата цепи мрака - страхотно сте ги изпипали. Продължавай все така! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Малко снимков материал от освежаването на спирачните апарати...много се чудих червени или жълти и накрая реших да заложа на сигурния ефект черна кола-червни апарати.Първо с шкурката да поизстържем феродотоpost-5103-138453214372_thumb.jpgи после майстор Коко маца с червенотоpost-5103-138453214414_thumb.jpgpost-5103-138453214416_thumb.jpgpost-5103-138453214419_thumb.jpgpost-5103-138453214421_thumb.jpg в бързината решихме да премахнем и надписа Оctavia отзад + плочката TDIpost-5103-138453214423_thumb.jpg малко остана като татуировка обаче мисля, че с паста ще излезе post-5103-13845321443_thumb.jpgтова е свършеното за сега....маската е ъндър кънстръкшън още и утре надявам се ще е готова и ще пусна снимчици

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй,опасни сте вие.Браво.Скоро ще стане още по красива май...едно птиченце ми каза.За надписа :smt017 ще се оправи с паста.Ако с вашата не стане...с моята ще се изчисти разликата.

п.п.Съвсем сериозно ,на Коко трябва да му присъдим награда за тунингьор номер едно на форума.Аз лично ще му напиша такава грамота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в бързината решихме да премахнем и надписа Оctavia отзад + плочката TDI

 

Без тях мяза на удряна и правена задница :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в бързината решихме да премахнем и надписа Оctavia отзад + плочката TDI

 

Без тях мяза на удряна и правена задница :oops:

 

Ти смятай smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без тях мяза на удряна и правена задница :oops:
точно smile091

и предната маска МЯЗЯ на удряна и преправяна и то нескопосано без емблема smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красива кола!

И аз махнах надписа отзад /малко по принуда/. И също като теб се двоумях за цвета на апаратите, но избрах жълтото и бай Генчо направи фокуса преди около месец.

Радвам се, че още една L&K блясва така, както подобава!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко развитие от вчера облепих задната емблема с черно фолио и секцията на стоповете, която лилавееше с червено, че не останаха финанси за фейслифтови, но по-нататък живот и здраве...само дето съм забравил да снимам стоповете как станахаpost-5103-138453215846_thumb.jpgа от днес само ще загатна какво се случи, че още не сме сложили маската и само подсказка лекаpost-5103-138453215878_thumb.jpgутре като е готова и маската ще кача снимки как стана колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да подскажа аз малко ;)

много красива стана колата

поредната Варненска маниащина и бруталия smile048

post-2454-138453215892_thumb.jpg

post-2454-138453215895_thumb.jpg

post-2454-138453215897_thumb.jpg

post-2454-138453215899_thumb.jpg

post-2454-138453215902_thumb.jpg

post-2454-138453215904_thumb.jpg

post-2454-138453215907_thumb.jpg

post-2454-138453215909_thumb.jpg

post-2454-138453215911_thumb.jpg

post-2454-138453215913_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами с нови част се работи лесно,нали? Не е като с мойта,2 дена само греди!

Ники,добре е станала! Но тези джантоци 17" ли са? Нещо много големи!

Аз няма да гласувам за Коко да е тунингьор номер 1,щото на мене не е помагал,а колко нужда имах от него smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си ми е една от любимите коли във форума. Пълна бруталия стана, чак се стреснах като я разминах по булеварда smile048

 

smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.