Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата ми придобивка


НоВаК_с_ШкОдИлаК

Recommended Posts

Най-после и аз съм в сектата...след дълго търсене и още други перипетии най-после се сдобих с така желаният автомобил Шкода Octavia MK1 L&K. Eто я и красавицата:post-5103-138453146353_thumb.jpgpost-5103-138453146397_thumb.jpgpost-5103-138453146406_thumb.jpgpost-5103-138453146417_thumb.jpgpost-5103-138453146502_thumb.jpgpost-5103-138453146511_thumb.jpgpost-5103-138453146516_thumb.jpgpost-5103-138453146525_thumb.jpgpost-5103-138453146763_thumb.jpg

И днес след КАТpost-5103-138453146779_thumb.jpg

 

Вече втори ден си я карам и съм супер доволен от колата кефа е много голям....абе с две думи: Нямам думи !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • НоВаК_с_ШкОдИлаК

    19

  • bega4kata

    11

  • Redline__

    7

  • Biohazard

    5

Най-много писали в темата

Човек , не знам дали го осъзнаваш обаче трепеш рибата . Страшна е колата , направо ти завиждам. Явно и Коко има пръст в избора ти. Много безаварийни километри и щастливи мигове с новата ти придобивка. :smt017

 

п п Понеже и аз търся нещо подобно дай малко инфо откъде я взе , за колко. Може и на лично. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една яка Шкода във Варненската Шкода Колегия! :smt004 Със здраве да си я караш и мно-о-о-ого безаварийни километри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле тая е много яка Октавия,гледах я в мобилето много ме изкефи.Честита и безаварийна!!!!Във Варненска автокъща ли беше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и Коко има пръст в избора ти.--->Той е главния виновник и естествено не съжалявам за нищо...Шкодичката я взехме от Бургас....мерси на всички за положителните отзиви и аз съм много доволен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито още веднъж Ники.Нека много да те радва тая кола ииии мнооого тунинг да има-както ти си знаеш ;)

п.п.аз съм я виждал на живо,колата е много запазена,но беше тъмно,но утре ще идва при мен /малко обслужване/и ще и се нарадвам.

Гарантирам ви колеги,защото познавам собственика и предишните му коли,тази кола ще фигурира в проекти :!: 100% :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после и новият член за когото говорех smile152 smile152 Ники, честито да си я караш със здраве и много безаварийни километри. Добре дошъл в сектата също така smile187 smile194 От брат ми знам, че колата е в много добро състояние :smt017

 

П.п. Цветовете на L&K почти ги попълнихме smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах Вие, ВАРНЕНСКИ СЕКТАНТИ smile126 smile126

Браво колега, колата наистина изглежда много добре.

Желая ти много безаварийни километри :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Разкрит съм smile049 ...

 

Още веднъж честито Ники!!! И добре дошъл официално в нашето скромно, но сплотено Шкода общество.

 

Никито се беше зарекъл отдавна, че точно Мк1 L&K ще е следващата му кола и след дълго търсене това е вече факт. Още на втората минута от огледа беше ясно, че ТОВА е колата, която търсим!!! Нещо повече - колата е цялата на оригинална боя с изключение на 2 детайла, с пълна сервизна история почти до последния си км в Италия, както и с безупречен салон (който между другото не е пран все още, а беше само намазан с подхранващо мляко). По принцип откакто карам моята L&K имам потребност от това да ходя из България на профилактичен оглед на всички L&K, които се продават в мобиле - и по-истинска от тази не съм виждал....

 

Тази кола е мечта на всеки Skoda фен и ценител! През целия си живот до сега е била в ръцете на собственик, които много я е пазил и се е грижил за нея. Познавам това момче много добре и смея да твърдя, че и занапред ще е така! На някои коли им върви цял живот smile027 ...

 

Искам накрая да пусна две снимки на досегашното му возило, за да придобиете представа за какъв тип човек иде реч :D :

 

11257115885555440_6.pic

 

11257115885555440_7.pic

 

Манияяяя smile035 .

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй,евалата на колегата за Шкодичката като се замисля как я бях загледал ме хваща яд малко!!!Но щом в истински фен се радвам жестоко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и добре дошъл при нас!

Успях да я скивам колата тази вечер на Модерата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

 

Видях темата и си казах, хайде няма да отварям друга и тук ще се отбележа ;)

 

Първо искам да поздравя колягата за неговата придобивка. Страшна е Шкодичката! Много запазена вън и вътре! Да си я ползваш със здраве и безаварийно. :)

 

А и също така исках и да се представя. И аз преди малко по-малко от месец се сдобих с така мечтаната от мен Шкода Октавия. Много съм щастлив от този факт. Също така и много ми харесва форума, а и много полезна и интересна информация намирам тук. Е... все още нямам снимки да покажа, но и това ще стане. Та имате си още някой дето да ви досажда във форума smile001 в мое лице. Ще се присъединя и в някоя от следващите срещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в L&K club...

 

То майтап няма, можем да си сформираме мини такъв :lol: . Във Варна хората като ни видят някъде на кафе с Лауринките и вече си мислят, че тия бежовите кожи са стандартно оборудване... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, Ники!!!

Добре дошъл в L&K club...

smile152 smile152 smile152

 

 

мерси мерси stulius1 и още веднъж мерси и за подаръчето и бързата намеса ще има smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от днес и с нов комплект съединител,масло в кутията и от онзи ден -всички филтри,ролки,ремъци,водна помпа,масло....

Перфектна подръжка от страна на новия собственик-късметлийска кола ;)

само стикер няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.