Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgautozone.bgШкода събор

Зарядно за аку назаем, моля :)

joeless

Recommended Posts

здравейте!

Виждам че макса е пуснал тема за едни схемички за зарядно за акумулатори, но не искам да му я разводнявам...

та.. нужно ми е зарядно за акумелатор за два дни, да опитам да съживя акумулатора на Матилда. Удобно ми е да го взема от някъде по центъра, или около слатина, младост, дружба.. източната част... но мога и до люлин ако трябва да се вдигна :)

В замяна давам 4 бири, само да си каже човека марката smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шуменско.

А зарядното ми е кат за теб баш. Импулсно, съветско, "КЕДР". Лошото е, че мога да ти го дам днес, ама след полунощ, при тва в Люлин. Решавай и дзвънкай 0885 / 263-093

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарядното ми е в Гео Милев,до хотел Плиска. Мисля, че ти е наблизо(или бъркам?). Така че, ако решиш, звънни ми 0898 930 885, ще измислим начин да си го вземеш :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, какво ти прави зарядното пък до плиска :mrgreen: ако е назаем у някой, може да се получи удобно така - да мина да го взема, да си заредя кочината, и после да ти го докарам до вас например smile049

пп - леле, ама колко много хора се отзоваха за има-няма половин час smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, какво ти прави зарядното пък до плиска :mrgreen: ако е назаем у някой, може да се получи удобно така - да мина да го взема, да си заредя кочината, и после да ти го докарам до вас например smile049

пп - леле, ама колко много хора се отзоваха за има-няма половин час smile027

В братчеда е, сиреч Фреша :mrgreen:. Да му звънна ли да го изрови от архива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, фреша ми е комши ли бре smile091 браво =D>

Ами, хайде да изчакаме малко, то и без това не е никак спешно. Пък и вече се уговарям с колегата Storm, да е жив и здрав, първи се отзова smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязал съм че почнеш ли да посягащ съм зарядното, нещата отиват към нов до половин година. Така че почвай да събираш от закуски.

А пък макс го интересува да получи в началото на темата отговор на въпроса, по - надолу можеш да разводнявац до безкрай колкото ти душа иска имаш личното ми позволение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязал съм че почнеш ли да посягащ съм зарядното, нещата отиват към нов до половин година. Така че почвай да събираш от закуски

Абе то да имаше за закуски брааааат.... от голото си кафе няма да се лиша. :smt030

За рожденния ден ще ми го подарят, поръчал съм си вече smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако с Боби уикенда пак сте в Княжево, звънни ще ти го донеса. Живея на около 28 секунди пеша от обекта, на който се подвизавате 2 поредни уикенда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.