Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята стотачка


mecho_klecho

Recommended Posts

Преди време купиш стотачката на Коко които я беше купил от Митака, всички я знаете коя е колата.

 

60069a1c7cb5cd23.JPG

 

Всичко по колата си беше наред само където фаровете нямаха никакъв рефлектор и вечерно време беше трудно управлението, а и с това каране през цялото денонощие на фарове, започнаха да ми правят проблеми господата в синьо носещи слъчогледи.

От скоро имам доста свободно време та преди седмица вкарах колата в бокса и с малко преправяне и сложих фарове от Голф 2-ка.

post-1571-138453145814_thumb.jpg

post-1571-138453145807_thumb.jpg

post-1571-13845314545_thumb.jpg

 

Съжелявам че не направих снимка как светят фаровете преди и след че да видите разликата но повярвяите ми тя е от земята до небето. Във момента габаритите светят по-силно от фаровете преди.

 

Както знаете преди време се здобих с още един комплект джанти пуснах бояджииното в деиствие и ги пребоядисах

post-1571-13845314582_thumb.jpg

post-1571-138453145827_thumb.jpg

 

След трядиционната снимк на дивана. ги сложих на колата

post-1571-138453145833_thumb.jpg

post-1571-138453145839_thumb.jpg

post-1571-138453145846_thumb.jpg

post-1571-138453145852_thumb.jpg

post-1571-138453145859_thumb.jpg

post-1571-138453145868_thumb.jpg

 

Сега следва да събера пари и на пролет да се пребоядиса, надявам се да мога да я покажа на събора но нищо не знае, като доиде ще го мислим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре как може да тормозиш така колата. Ти в колата ДА ама тоя насипен товар е НЕ, или е нова изненада smile027 май снимката е стара.

 

Тоя насипен товар са старите и гуми и джанти, :) Просто имах голям мерак да я нащракам и небях разтоварил багажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани тва 5 от джама бе. Що не снима на горския джантата аааа , щото е по убава нали ! smile001

 

Снимах я ма той не ми даде да я покажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия джантета къртят, малии....(мина ли ги с пясък...)

Що не пробваш с пастичка да я минеш....колицата, остави го Анастас да си зяпа. smile001 ....няма само той да кара готини коли... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Проектът е започнал smile035 . С Митачето можем само да се радваме, че колата случи на собственик!

 

Ще следя с интерес развитието на Власта (ако не си я прекръстил ;) ).

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - накрая дойде реда и на "еската"! Джантите й стоят мн. добре smile106 ! А фаровете..... :-k ..... - мисля,че трябва да се види на живо тази импровизация ;)...... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ей,Мечка,голям пропуск,че нямаш снимка с един стар и един нов фар вечерно време,разликата беше габарит-къси!

 

П.П. Настасе,страх го е сигурно да не го обвинят в реклама на зимни гуми smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.