Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цвят за 120L


markoni120

Recommended Posts

Колеги здравейте, имам питане относно цветовата гама на произвежданите 120-ки след 86г. Изкам да си пръсна шкодата в цвета ,в който е излязла от завода. Има ли някакви номера на цветовата гама. Един път съм я пребойдисвал но неможаха да го нагласят. Първата и регистрация е декември 1988г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 86 колега, всички са черен мат. Направи я такава и даи снимки с висока резолюция на колата и до нея една мадама облечена в черно та да сравним цветовете дали си пасват :evil: 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха черен мат! Изби рибата! Сори за спама ама не се сдържах...Наистина много ще й отива черен мат - вчера видях едно субару и ми паднаха очите...Не знам каква беше боята но капките не се задъжаха по нея...И такава да си сложиш! Успех! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте, имам питане относно цветовата гама на произвежданите 120-ки след 86г. Изкам да си пръсна шкодата в цвета ,в който е излязла от завода. Има ли някакви номера на цветовата гама. Един път съм я пребойдисвал но неможаха да го нагласят. Първата и регистрация е декември 1988г.

колега, аз съм направил една таблица, с кодовете на всички коли от 105 до 136, подредена по години и модели, но покрай календара не ми остава време да я направя на PDF или JPG, та да я пусна, но тези дни и това ще свърша. междувременно мога да ти пусна кодовете на цветовете, които искаш - кажи само година и цвят, но ми пиши на r.kolev@aca.bg - таблицата е на десктопа ми в офиса, а това ми е слувебният мейл...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз, таковата, малко оф-топик... ама щото се заприказвахте... много ли е по-скъп мата? и вЕрно ли много си личи с него всяка неправилност по тенекиите? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз, таковата, малко оф-топик... ама щото се заприказвахте... много ли е по-скъп мата? и вЕрно ли много си личи с него всяка неправилност по тенекиите? smile049

На всяка боя си личи толкова колкото ти си преценил че личи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте, имам питане относно цветовата гама на произвежданите 120-ки след 86г. Изкам да си пръсна шкодата в цвета ,в който е излязла от завода. Има ли някакви номера на цветовата гама. Един път съм я пребойдисвал но неможаха да го нагласят. Първата и регистрация е декември 1988г.

Напълно съм съгласен с теб колега,най-добре си е да си е в оригиналния цвят.Дано имаш късмет и сполучиш на точния цвят.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мерси на rsk, с чиято помощ открих цвета, но сега съм на дилема дали да я пръсна с акрилна или база лак smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в двата случая може да се използва акрилна боя. Разликата е в това,че в първия вариант боята се смесва с лака, а при втория първо се нанася боята-базата/без лак/и след това само лак. За предпочитане е да се боядисва база-лак,защото лака защитава боята да не "гори"от слънцето,а и колата става по лъскава! Също като полиран гардероб ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.