Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да се запиша в клуба...


bellew

Recommended Posts

Преди месец станах собственик на чисто нова Octavia Ambiente Facelift и сега реших да се "запиша" в клуба.

Може някои колеги да са ме забелязали по улиците на Бургас - виждам доста Шкоди из града, даже и такива с надпис на форума.

 

Поздрави на всички от клуба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile187 ,слагай стикер и пускай снимки да те видим.............шкодата разбира се :):):)

и много безаварийни километри :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,ако видиш някоя от нашите клубни шкоди ,бибиткай,святкай и сякакви такива,позволявам ти дасе блъснеш в мене,че аз съм малко заспал. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Здравей,добре дошъл в сектата и честита ти Октавийка,хиляди безаварийни километри с нея и много щастливи мигове!!!Дано още на следващата среща на бургаската група дойдеш с нея да се запознаем и да се присъединиш към нас!!! smile152 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся ако кажеш и че е синя,значи и аз съм те видял! smile001

 

П>С>Следи тук http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=19&t=12665

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба колега . Следи срещите в Бургас, бургазлии няма да те оставят да скучаеш дълго . Пусни някоя снимка да видим октавийката. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Расте Бургаската Шкода Колегия, не се шегува. :mrgreen: Добре дошъл сред нас, колега!!!! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Шкодите в станаха две - на жената и смениха служебната кола с чисто нова Fabia Ambiente 1.2 HTP (51KW).

Много интерсен три цилиндров мотор - голям колкото средностатистическа прахосмукачка.

За нещастие на третия ден и свалиха оригиналните тасове :mrgreen: , сега очаквам и зимните гуми да свалят (въпреки секретните болтове). :smt0344

Снимки ще има ама по-нататък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодите в станаха две - на жената и смениха служебната кола с чисто нова Fabia Ambiente 1.2 HTP (51KW).

Много интерсен три цилиндров мотор - голям колкото средностатистическа прахосмукачка.

За нещастие на третия ден и свалиха оригиналните тасове :mrgreen: , сега очаквам и зимните гуми да свалят (въпреки секретните болтове). :smt0344

Снимки ще има ама по-нататък...

Я вземи я снимай ,че както е тръгнало да не я свият цялата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ония ден видях една бяла FL сигурно си бил ти!Караше от Сан Стефано надолу към ...шкембето! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колега, колата да не стои случайно всяка вечер пред един магазин за месни продукти в Славейков?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо те разбрахме, следващия път като те видя ще ти свирна. Абе не ти ли правят проблеми КАТ-аджиите с тези табели. Иначе добре, че си описал цвета на колата, че даже и той не се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.