Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пране на тапицерия


Vale

Recommended Posts

Здравейте,

Моля препоръчайте място, където изпират добре тапицерия, включително тази на тавана.

 

Благодаря предварително.

 

Edited: София, благодаря за забележката :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Vale" - Една от най-добрите, според мен, авто-мивки е тази до кръстовището на ул. Тодор Каблешков и бул. България, откъм жк. Бокар, точно срещу хипер-маркет "Billa". Като се идва от центъра, се завива в ляво и веднага в дясно е авто-мивката. Двамата Братя, Собствениците, са голями Пичове и си държат на качеството. Един съвет обаче, ако приемаш, сега времето не е за пране на салони [-X Трудно ще изсъхне, което значи почти гарантиран мухъл :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно съм доволен от тази автомивка. Едно момиченце на 17 год. с по-малкия си брат мият и перат коли. Само там си мия колата.post-1730-138453145414_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от автомивка Енигма. Намират се на 500метра от стадион Славия.

Прането е 3 дни. Колата се разтапицирва цялата и всичко се пере навън от колата - така мръсотията и тя остава вън от колата, иначе пада на дъното на пода и седалките и си мислиш че мръсотията вече я няма, ама тя си е там.

После седалките и мокетите наново се слагат в колата и е като нова.

Преди беше 150 лв цената, сега незнам. Миенето на двигател е 20 лв, та ако 3 дни ти седи колата, по добре и двигателя да измият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто по тази технология е най-модерния начин да изчистиш колата си от вътре и да си я земеш суха!

http://autospa-burgas.com/prane.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.