Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вибрации сутрин след смяна гарнитура на главата


genadim

Recommended Posts

Здравейте,извинетеме че ви задавам толкова питанки но карам фелата от 1год.и съм още новак.Та по моя въпрос , значи сложиха ми нова гарнитурана главата обаче сега нещо се тресе сутринта и не ми задържа 1500оборота първоначално понеже е със електронен смукач.Като я взех преди една година не правеше така.Сега след смяната на гарнитурата даже иДВГ работи по шумно като съм в купето.Възможно ли е от не регулирани клапани,или от центровка.Може ли диагностиката да ми помогне и знае ли някой колко стува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а смениха ли ти тампона на водната помпа? И центрован ли е или опира някъде на конзолата? А в какво състояние ти е тампонът на двг под купето? В какъв режим трябва да ти "поддържа" 1500 оборота? Моята дори и в много студено време на автоматичен смукач поддържа малко над 1000 оборота, така че 1500 ми се виждат направо много. И още нещо: нерегулирани клапани откъм купето малко трудно се чуват да тракат, освн ако си си спрял музиката, имаш силен слух или просто не са само "нерегулирани", ами пред "разпадане" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.