Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Октавийка


Incr3dibl3

Recommended Posts

Драги колеги, oт доста време чакам шкодака, сега дойде момента да си го взема :D Имам няколко предложения за различни шкодаци - дизели 1.9 и 2.0, но тъй като никога не съм притежавал дизел не знам какво да гледам.

Mоля хелп, дайте някви съвети, к'во да гледам а вие разбирате от шкодаци повече от мен убеден съм :-k smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

под нова чисто нова ли се разбира или употребявана ориентирай ни малко какви пари даваш каква мощност искаш ръчна или автоматична за градско или извън градско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми имам около 18 палки, търся 2-ра ръка на прилични километри; предпочитам 2.0; скоростна кутия - за ръчна с 2 ръце smile152 .. общо взето това е за смесено каране, търся нещо и мисля че шкодака е най доброто решение smile035

Днес гледах една много добра на 55х.км 2.0 много ми хареса, но мотора не мога да ги разбирам. Сега филма ми е как да разбера, че мотора е добър като я чуя и карам :roll:

 

 

В следващ пост, който трябва да поправям ВСИЧКО - няма да го правя, а ДИРЕКТНО трия!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отлично си се ориентирал smile035 .

За мотора на слух трудно ще прицениш - закарай я в сервиз по възможност след като я покараш ако има течове да се видят при огледа, а има ли тропане по ходовата част едва ли е на тези километри, но ако са реални няма нужда да си даваш парите по сервизи - таман разработен двигател, след 2000 оборота се усеща мощта.

Успех в начинанието и да се похвалиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата е прав малко възможно е да е на такива малки километри аз бих те посъветвал да я провериш при някой твой човек ако нямаш такъв разчитай на себе си но в никакъв случай не разчитай на еура тек или на търговеца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що го плашите колегата дали е на резлни километри колата? Ако колата е подържана качествено, има сервизна книжка и всичко е описано - нема проблеми. Причини цената да е такаква има много. Все едно, аз сега, ако тръгна да си продавам Буба, никой да не ми повярва, че тя е на 29700 км. :mrgreen: Не разбирам и защо да не очаква от ЕТ да му дадат точно мнение за колата, особено ако последната има водена история там.

 

Колега, успех с покупката, чакаме да се похвалиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тази-->

http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11257600286576998&f1=details

 

Препоръчвам авотомобила.

Гарантирам за километри.

Гарантирам за човека(човек не търгаш :) ).

Ако аз търсех Октавиа за тази цена в момента, това е колата!

Не е моя колата и не съм на процент :) гарантирам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колебая се аз тука м/у няколко оферти ... ама не съм голям разбирач, просто фен, а пък 20 палки са много левове както и да го погледнеш. Решението е сложно :^o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,честито и от мен. Но бавиш снимките ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда страхотно, честито на собственика, меко да го вози, само на хубави места с хубави хора вътре. smile159 А пък снимката е достойна за календар. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.