Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

имам 1 проблем да попитам за шкода 120


jkar

Recommended Posts

Kaто го разглобиш ще видиш нещо като червячен механизъм, обърни внимание дали е зацепен, има едно малко болче там, като се разхлаби и се разединява механизма, вследствие на което не бачка брояча.

Ако въпреки че е зацепен пак не отчита-вероятно целият е за смяна (но това е малко вероятно).

Успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва се таз работа. От 2-3 дена гледам, че и моя не отчита. Значи зъбно колелце. Късмет е, ако ти се е спукало външно понеже се намираха тази година по магазините. Аз още не съм проверил моя уред. Такива зъбни колелца се продават по магазините на шкода. Обаче предния път при моя случай беше спукано вътрешното колелце и така и не намерих такова никъде. В такъв случай, потърси на старо или поглеждай в раздел "Продавам"- чат пат се появяват в обяви за части такива километражи. Аз така си купих и оправих проблема, но уви може и на този километраж да му е дошъл момента и сега се надявам да открия зъбни колелца.

Ето тук на линка има малко инфо относно моя случай:

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=11&t=13323

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.