Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с осветлението в купето на Окт 1


Roman

Recommended Posts

Здравейте колеги :) Имам следния проблем: когато се отваря врата на колата не се включва осветлението в купето. Местих плъзгача на плафона, тогава осветлението се включва и свети постоянно. Немога да разбера защо плафона не свети автоматично когато се отвори една от предните врати на колата. Много ще съм ви благодарен ако ми дадете компетентно мнение и евентуално да ме насочите как да отстраня проблема. Благодаря предварително ! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :) Имам следния проблем: когато се отваря врата на колата не се включва осветлението в купето. Местих плъзгача на плафона, тогава осветлението се включва и свети постоянно. Немога да разбера защо плафона не свети автоматично когато се отвори една от предните врати на колата. Много ще съм ви благодарен ако ми дадете компетентно мнение и евентуално да ме насочите как да отстраня проблема. Благодаря предварително ! smile126

Остави го на това положение излез и заключи автомобила. Плафона трябва да се изгасне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, но на кое положение трябва да оставя плъзгача на плафона преди да затворя вратата и да заключа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с осветлението ли ти е проблема? Ако отвориш вратата и имаш ключ на таблото, онова джудже, дето е вградено в таблото с един малък мегафон, бунтува ли се нещо? Ако и то е замлъкнало - ще трябва малко да си запретнеш ръкавите и да почовъркаш вратата, а след това - бравата! Това, което колегата по-горе ти е казал, не е решение на проблема, тъй като плафона ще си свети докато караш!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. При мен се беше получил същия проблем и се оказа едно предпазителче 10А (червен). Ако не е това и при теб , провери си самия ключ дето сменя позициите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Roman" -

Ако не е нищо от гореизброените значи е брава на съответната врата.... Честито.
.:.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво толкова ви е страх от тази брава , бе ? Сваля се и се поправя ключето . Единствено ръцете трябва да растат от правилното място :) .

Ако ви е кушия да правите всичко това тук в Казанлък има едно сервизче в което за 40-50 лв оправят тази болка . :)

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.