Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За предпазната кора под двигателя


dekata

Recommended Posts

Счупи ми се пластмасовата кора под двигателя.Тази която крие пистовият ремък и разните му там шайби.Понеже липсват парчета не мога да я сложа пак.В един сервиз ми казаха,че не е проблем да карам така.Претеснява ме обаче водата и калта която ще попада там от гумата.Няма ли по-бързо да съсипят ремъка или някоя шайба :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като караш по кални пътища ,ще ти се цапа повече мотора,иначе няма от какво да се боиш,на трабанта и варбурга ми като нямаха кори ,така ставаше ,но си вървяха.Сега на шкодите ми имат кори и е по-чисто при мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами виж дали от някоя морга няма да изскочи някоя метална и си я сложи. Като е метал, дори и да го удариш, само ще се огъне, няма да се счупи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.