Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на масло - 15 000 км.


a_80

Recommended Posts

Здравейте,

 

Дали някой от Вас си пази фактурата за смяна на маслото в ЕТ на 15 000 км.

Интересно ми е дали има перо "Смяна на масло и маслен филтър" в тази фактура, защото при втора-та ми смяна на 30 000 км. това вече се появи.

 

Чудя се дали са ми смени ли на 15 000 км. маслото или не ](*,)

 

Мерси предварително за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Дали някой от Вас си пази фактурата за смяна на маслото в ЕТ на 15 000 км.

Интересно ми е дали има перо "Смяна на масло и маслен филтър" в тази фактура, защото при втора-та ми смяна на 30 000 км. това вече се появи.

 

Чудя се дали са ми смени ли на 15 000 км. маслото или не ](*,)

 

Мерси предварително за отговорите.

 

А търсачката? Пробвай и с google да потърсиш "site:skodaclub-bg.org смяна на масла"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси "BlackSpot" за сканирана-та фактура.

Явно при смяна на масло на 15000 км. няма отделно перо "Смяна на масло и маслен филтър" както това присъства във фактура за смяна на 30000 км.

 

Мерси още веднъж smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте. Имам Октавия 2008 модел, 1,9 ТДИ. Колата е на 20000 км. Първия път смених маслото на 10 000 км и сега скоро смених на 20 000 за втори път. Колата я карам съвсем нормално, никакъв зор не и давам, но гори малко масло ( на 10 000 км изхарчи към 500-600 гр ) и най-ниската точка на съединението на турбината е омаслена, иначе си работи идеално. В сервиза ми казват, че е нормално да харчи по толкова масло, а за това, че е омаслена ми казват, че колата се кара силно. Единствено когато се прибирам до България, пътувам 1000 км и към 8-9 часа я карам, но повече от 120-130 км/ч. на вдигам. Притеснява ме не толкова, че е изгорила 500 гр. масло, а това, че е омаслена турбината отдолу. Ако някой може да каже какво да правя, да не изхабя турбината, че като гледам, доста хора се оплакват от това турбо. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.