Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет колеги!


BlackSpot

Recommended Posts

Днес отивам сутринта до красавицата(шкодата) и я намирам така ... http://www.snimka.bg/?album;aid=441177, това е дело на някой наркоман или циганин сигурно (какво му мисля на този ](*,) ). Нищо не е взето освен счупеното стълко, но съм силно притеснен от алармата - Vega KMR (тази която слагат в ЕТ), не съм я чул да пищи, а живея на 3тия етаж, колата е пред блока. Как може аларма за 287 лева, да не пищи при удар върху стъклото :smt018 . Какво ще ме посъветвате колеги, да сменям ли алармата? Мерси предварително!

 

П.С - да не Ви се налага колеги, но все пак цялостната операция за стъклото + труда в ЕТ струва 153 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти случка! Дано не се повтаря и от каското бързо да ти възстановят разходите.

 

Иначе, алармата няма да те опази от поредна такава случка. В най-добрия случай ще разбереш, че нещо е станало(някой ти е разбил колата), но пак ще е твърде късно да го предотвратиш :-k.

 

Боби Доктора(Благодаря ти още веднъж, Боби! smile126) ми смени Вега-та с аларма с GSM модул. Звъни ми при активиран обемен датчик или отворена врата, имам възможност да отключвам колата с позвъняване или да прекъсна запалването, ако се наложи. С две думи никак не съжалявам, даже напротив. Но въпреки това новата аларма не е панацея, така че сам си прецени дали ти трябва. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile197 му майката, Мони! Само това мога да кажа.... :smt018 :smt018 :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не се повтаря и от каското бързо да ти възстановят разходите.

отидохме до КАТ, от там в Алианц(описаха всичко), после в Шкода и за 1 час дори и по-малко го смениха стъклото, имам предвид не сме давали никакви пари. А за този вариант с гсм модула звучи добре, мерси за отговорите Ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колата се слага модул и стар GSM с предплатена карта (или каквато искаш). При задействане на алармата се избират последователно вкараните в SIM-картата номера. Аз съм монтирал такова нещо за охрана на къща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колата се слага модул и стар GSM с предплатена карта (или каквато искаш). При задействане на алармата се избират последователно вкараните в SIM-картата номера. Аз съм монтирал такова нещо за охрана на къща.

 

 

и колко ти излезе модула?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 лв. беше, това през 2007 година. Поръчах го от Млад Конструктор и си направих зарядно за телефона, сложих резервен акумулатор, кутия, предпазители и разбира се един стар Siemens C45.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.