Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Две шкоди в mobile


InFeRn0

Recommended Posts

Русенската 120-ка е правена на фотошоп ;).

 

:smt017 Мнооооого грубо си личи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче пазарджишкатаааааа................ Прекалено е прекрасна за да е истина, ама знае ли човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русенската 120-ка е правена на фотошоп ;).

 

:smt017 Мнооооого грубо си личи!

Там има едно бутонче докладвай за нередност. Цъквате и тея от мобилето трябва да се заемат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче пазарджишкатаааааа................ Прекалено е прекрасна за да е истина, ама знае ли човек.

 

 

Има писано много за нея. Пазарджишка 130ка. Това е 130 не е 120ка. Поне беше едно време :) И да - точно така изглежда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 5 месеци по-късно...

Inferno, пич, всички шкоди след 1978 до 1999 (включително фелиция) са ръждясали!! Всички! Никога не я гледай отвън една кола. Читава шкода няма, погледни твоята, моята, легни под произволна в квартала която е без отвори на задната маска и тогава ела и ми драсни отговор. ;)

 

Защото като изключим тея дончо, skoda105rs, който имат много близки познати тенекеджии и са им направили колите найстина добре, единствената друга кола под която съм лягал и съм се учудвал как може да е толкова здрава че чак не съм вярвал на очите си е на shotik, 1978год и на bel_ami японка не знам коя година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото като изключим тея дончо, skoda105rs, който имат много близки познати тенекеджии и са им направили колите найстина добре, единствената друга кола под която съм лягал и съм се учудвал как може да е толкова здрава че чак не съм вярвал на очите си е на shotik, 1978год и на bel_ami японка не знам коя година.

Аааа не забравяй joro 120L, otgorata (там лично видя за какво иде реч), 1000 МВто на Анастас и най-вече Хашек (лош бял Рапид). Има и други със сигурност. Все пак нали сме Шкода форум. Остава да са ни изгнили колите ](*,) Може ли такива работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

joro120L е голям пич и много фен, но все пак има ражда (тръгнала е) и по неговата отдолу, точно където се хваща пустия носач за купето. На Вальо колата лягах под нея, ама нали я разглабяхме и не съм я оглеждал за ръжда, гледах повече работа да свършим. МБ то на анастас е храм за мен, но човека е тенекеджия. Пък Хашек на Миро не съм имал честта да видя на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

joro120L е голям пич и много фен....

Саше, след тези добри думи съм готов да ти простя всякакви забележки към колата ми! smile159

Да, наистина има ръждичка на това място, но ще изкара още 20-тина години!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.