Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблеми с ел. стъклата


Dracstera

Recommended Posts

Здравейте, на всички, аз съм новак тук във форума, особено в електрониката съм много зле, така че търся вашето компетентно мнение. Имам проблем с ел. стъклата, поради причината че отидох на автомивка (вътрешно измиване) и явно нещо е изгоряло, защото и 2та прозореца не работят. Става въпрос за Фабия 04" 1.9 TDI common rail.

 

EDIT:Blackpearl: Пиши на кирилица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сега забелязах, че още с влизането съм направил глупост, но ще ми простите нали...??? нов съм.... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да ви кажа честно само спамите...смисъл момчето ви пита нещо ....не за двигателя и за това къде да му е темата.... Не го отказвайте от вратата smile001

А отностно проблема... най-добре е да отидеш в ЕураТек да видят дали случайно не са ти окъсили командния блок. Това е единствения съвет който се сещам да ти дам. Най-добре иди там, защото там ще ти кажат какво и е, докато ако почнеш да обикаляш по "майстори" може да чуеш 200 версии и може да ти коства дни наред обикаляне и доста пари (за експериментиране). Успех и добре дошъл в клуба smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам за предните. отвори панела и го промой със спирт.

ip4o

няма такъв двигател през тези години...

знаеш ли за кой мотор и какво впръскване говориш. кога е възприет под какви наименования.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам че сега тепърва стават коман реил, преди помпа диуза.камо ли годината на въпросната кола ...извинявам се ако съм оспамил без причина с грешна информация пффф дано да е малък проблема и да не трябва целите машинки да се сменят че са бая скъпички...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ВИ, за полезната информация, още тези дни отивам в ЕураТек, и за мене това е най-подходящото решение. А относно бушоните проверих ги, но всичко е на 6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.