Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за фарове на Фабия 2 ?


lakrizz

Recommended Posts

Здравейте :) Преди няколко седмици ме чукнаха леко отпред вдясно и ми се разцентроваха фаровете,те са без лупи,ходих регулираха ги но ми се струва че не светят както преди.ще кача снимки за да видите бях застанал на около 10 метра от стената,максимално ги вдигнах отватре...на снимката се виждат двете чупки на фаровете които са разделени а преди май го нямаше това нещо , затова ще помоля ако може някой със същите фарове да качи снимки или ако има някой колега от Русе да се видим и да сравним ще му бъда много благодарен :)))post-4512-138453141205_thumb.jpg

post-4512-138453141273_thumb.jpg

post-4512-138453141276_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По снимки надали някой може да ти каже колко правилно ли са ти регулирани фаровете. А и доколкото виждам са правени под ъгъл спрямо стената отсреща :-k . Просто отиди на друг реглаж ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че двете чупки са прекалено близко, т.е. фаровете са прекалено събрани по хоризонталата.

Не може да се разбере по снимка дали левият, десният, или и двата фара са изместени.

Същото важи и за вертикалното ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

колега аз съм от русе и имам същите фарове :)

съвета ми е върви в нисан-рено там имат уред чрез който регулират фаровете 12лв струва, нз предполагам и сервиза на шкода го има същия уред но не знам цена там :)

ако има нещо обади се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че двете чупки са прекалено близко, т.е. фаровете са прекалено събрани по хоризонталата.

Не може да се разбере по снимка дали левият, десният, или и двата фара са изместени.

Същото важи и за вертикалното ниво.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.