Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спря ми парното!!!! Или схема на бушоните на Фелиция 1.6 MPI


flipbeat

Recommended Posts

Преди няколко дена парно просто спря. Една от най-силните черти на моята фелиция 1.6 мпи вече я няма...Предполагам, че е бушон, но незнайно защо на капака на бушоните няма схема...и гугъл нищо не ми каза...някой дали може да ми помогне? Ако продължавам да карам с отворени прозорци в тоя студ ще си купя мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали няма да е възможно да влезеш в раздел литература и да си го свалиш :roll:
smile091 Ето, влизаш тук viewtopic.php?f=16&t=9358 (това е в раздел "Литература") и си теглиш каквото ти хареса smile159
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, чак пък раздел литература...мерси!!!!

Ще си избера нещо с картинки и повечко пряка реч :)

Парното тръгна, но за съжаление започна да свири с ужасна сила. Направо вой на моменти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Парното тръгна, но за съжаление започна да свири с ужасна сила. Направо вой на моменти...

WD-40 помага, но само за малко. Истината е да извадиш моторчето - в "Литературата" има описание как се разглобява - и да го смажеш с графитна грес. Набутваш яко, за да се смажат хубаво втулките. Това вече го играхме с Гената (The Best Forman) и работи безотказно smile027

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.