Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още един Шкодаджия днес издуха....свещичката на тортата


РусенскоВарено

Recommended Posts

Многоуважаемия и обичан от целата Шкода общност колега The Best Forman днес става на :P години.

 

Жив и здрав бъди, Гена, щастието, късмета и благополучието вечно да са ти приятели и спътници, а тежките маси, купоните, смеха и веселите компании да те преследват всеки ден. smile027

 

smile154 НАЗДРАВЕ!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile179 smile135 smile136 Всичко най-най и най-вече здраве и щастие! Наздраве ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе , не мога да разбера к'во става напоследък... Зачестиха да се раждат шкодаджии. Ако се продължи в същия темп не знам докъде ще я докараме ... =D> =D> =D>

 

Честит празник и от мен :) и да пожелая тая година :" The Best" , догодина още по-"The Best" =D> =D> =D>

Приятно прекарване на вечерта !!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена,жив и здрав!!! Най-добри пожелания и от мен. Пожелавам ти във който и джоб да бръкнеш все по стотачка да вадиш (джобна пара :mrgreen: ) smile179 smile154

Специално за твое здраве ще пия таз вечер една бира.

Ха...НАЗРДРАВЕ ЗА ТВОЕ ЗДРАВЕ smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех , че поне таз година ще се размине форумната шумотевица , ама нейсе ... Ицо да си яде ... ушите (КГБ и ЦРУ на куп пасти да ядат) :mrgreen:

Благодаря за пожеланията и ще се постарая поне 1/10 да станат реалност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.