Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Rapid 130 и GLS


maxrpm

Recommended Posts

Ето така изглежда неръждясал рапид. Забележете жена им слага фарчетата smile001

 

А еи тук

между 2:04 и 2:14 малкия направо ме разби 8) колко е малък а вече се досеща smile035
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На червената 120ка й се очертава прекрасно бъдеще,като гледам малкия колко е нахъсан smile103 Баща му може да е спокоен - ще има достоен наследник :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото "шпрехам" чешкия, в първото клипче интервютата са с клиенти, които се оплакват от дефекти по рапидите си :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мислех че изказват впе4атления от тестовите коли. Не може да се очаква да нямат дефекти все пак са сглобявани от политически затворници

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да се очаква да нямат дефекти все пак са сглобявани от политически затворници

 

Кой ти каза? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четох го някъде, може би в skodaowner.org но ще те излъжа. Ставаше въпос в статията че след обявяването на амнистия на 2 рия ден примерно от 100 човека останали 50 на 3 тия 10 а на 4 тия 2ма (примерно) точните цифри не помня и така шкода фалирала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Mlada Boleslav съм сигурен,че са работили затворници,за Kvasiny не знам smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мислех че изказват впе4атления от тестовите коли.

 

Ами точно такива "впечатления" споделят - примерно мадамата накрая, която си купила рапида от друг град докато си го закара до вкъщи изрежда какво се е повредило само по пътя - започва с отказал скоростомер, минава през разни други неща, дето не ги разбах точно и накрая "за капак" предния капак изобщо отказал да се затваря... абе уж все са дреболии, с които ние и сами бихме се справили, ама все пак тук се говори за чисто нова кола купена от жена :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.