Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Жените във форума


димон

Recommended Posts

До колкото съм запозната (а аз не съм особенно) от това което съм чела тук, сме 4-ри ! :) Мими, Аз и Греен Уич (съжалявам не помня името) и едно друго момиче... Грейс! :) Да си кажат и другите ако има... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм запозната (а аз не съм особенно) от това което съм чела тук, сме 4-ри ! :) Мими, Аз и Греен Уич (съжалявам не помня името) и едно друго момиче... Грейс! :) Да си кажат и другите ако има... :)

 

Грейс ме съмнява , че е мъж , ползващ "дамски" аватар ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм запозната (а аз не съм особенно) от това което съм чела тук, сме 4-ри ! :) Мими, Аз и Греен Уич (съжалявам не помня името) и едно друго момиче... Грейс! :) Да си кажат и другите ако има... :)

 

Грейс ме съмнява , че е мъж , ползващ "дамски" аватар ... ;)

Да си признае ако е така! :^o

Да не ни се бърка в бройката! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и други, но някои вече не пишат, а повечето са с инцидентни включвания...

p.s. който иска жени да иде във форума на Мини купър, там сигурно са болшинство smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и други, но някои вече не пишат, а повечето са с инцидентни включвания...

p.s. който иска жени да иде във форума на Мини купър, там сигурно са болшинство smile001

Ти май и там влизаш , а !!! smile091 Много си информиран , а и си много активен НЕЩО в тая тема , а ? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и други.

 

deni(надявам се не се лъжа, starla) :) (айде тя има само 2,3 мнения)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена ми - IRA - memberlist.php?mode=viewprofile&u=4775 - мое да е с едно мнение, :mrgreen: ама па бая народ тука я познава. Не пише, ма чете активно и понякога яко я вкарваме в размисъл с наште бисери. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравяте какаду с октавията, последно съм я виждал на срещата в чешкия клуб, но все пак съм я виждал

Много се учудих че автора е изпреварил чичо с тая тема, а що се отнася до броенето и бройкането - мен все ми допада

 

Жените са малко - шкодите им се виждат прекалено бързи :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, те жените не харесвали шкоди бе! Аз се чудя що не мога да забия нищо свястно напоследък.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай чичката да видиш дали жените не харесват шкоди ... =D>

Може би пък да харесват шкодоводите* !!! :D

 

* - ШКОДОВОД - водач на шкода :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм запозната (а аз не съм особенно) от това което съм чела тук, сме 4-ри ! :) Мими, Аз и Греен Уич (съжалявам не помня името) и едно друго момиче... Грейс! :) Да си кажат и другите ако има... :)

 

Грейс ме съмнява , че е мъж , ползващ "дамски" аватар ... ;)

 

Аватар тежащ над 100 кила! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай чичката да видиш дали жените не харесват шкоди ... =D>

Може би пък да харесват шкодоводите* !!! :D

 

* - ШКОДОВОД - водач на шкода :D

 

Е той сега шибна 19" джанти и трябва вече да ги пъди.... мноо ше му налитат!

Пък и те него май го аресват повече от шкодата! smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме. Да се преброя и аз сама. Пиша понякога в раздела за Фабиа, познайте защо.

Благодаря на BlackPearl, че се е сетил.

И да поправя няколко грешки:

1. Жени има навсякъде. Ама вие как ги виждате е друг въпрос. На мен тук редовно ми говорят в мъжки род, докато не съобщя, че съм от половоразличните (както ме беше определил съфорумец);

2. Жените харесват Шкоди. Вижте по улиците. Дали харесват Шкодоводи, вие по-добре знаете, питайте си половинките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво deni. А що се отнася до grace - и тя е жена, повярвайте МИ! Има и още. Видяхте ли на Марти (ZIGI) гаджето каква кола караше, а? А на Ицо жена му? А онова момиченце, което се учеше с гаджето си да кара на НИМ с една Фабия комби и го стикеросахме набързо? И още има, и все повече ще стават, и да са ни живи и здрави клубните дами!!!Amour_12.gif

 

А що се отнася до Шкодите - все повече и повече жени карат Фабия 2. Загледайте се като карате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А що се отнася до grace - и тя е жена, повярвайте МИ!

 

Малеее, на това твърдение, няма как да не повярва човек, явно проверено... :D

 

Има и още. Видяхте ли на Марти (ZIGI) гаджето каква кола караше, а? А на Ицо жена му? А онова момиченце, което се учеше с гаджето си да кара на НИМ с една Фабия комби и го стикеросахме набързо? И още има, и все повече ще стават, и да са ни живи и здрави клубните дами!!!Amour_12.gif

 

Хората тук май броят "Жените във форума", а не "Жените, които карат Шкода". А двете стойности нямат нищо общо. Жените, каращи Шкода са в пъти повече от пишещите тук.

Защото аз може и да карам Шкода, ама не мога да я обсъждам надълго и нашироко и мога да бъда полезна само с нещо, което ми е минало през главата, а пък то едва ли е най-изгодният или оптимален вариант.

Аз лично ровя из форума: 1. когато имам проблем с колата (и неговото решение излиза най-често и най-бързо в комуникация с лични съобщения, благодаря ви за което), 2. когато имам време и ми е интересно какво става с другите Шкоди или пък искам да споделя нещо, свързано с моята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към C2H5OH : Абе така е , ама по време на шофиране заглеждането по жени и по шкоди не води до нищо добро ... :oops:

 

то жена и шкода все женски род...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.