Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тъжно, един РС си отиде!


BlackPearl

Recommended Posts

Колеги,

 

с много голяма мъка пиша тези редове.

Една РСка вече не е в клуба.

 

Става въпрос за колата на Ники (D_Power).

Колата му беше открадната в петък сутринта.

Била е паркирана пред блока в който живее.

Счупили са стъклото и .........

 

Много ми е мъчно. С тази РСка съм се возил не един и два пъти... Николай е много готин и широко скроен човек. Правил ми е лично на мен, не една и 2 услуги.Всеки път като съм ходил до София по работа е идвал да ме вземе от Кривина и ме е разкарвал наляво/надясно..... Митака (Skoda_Estelle) също може да потвърди що за човек е Ники.

Много ми е тъжно, тази кола все едно ми беше като 2ра.

Няма да забравя, как се вдигна от София и дойде за РД на моята Перла.

(Малееее,човек, сега като си спомня какви изживявания съм имал с тази кола- плаче ми сеееееее)

 

006919274.jpg

006919278.jpg

007688450.jpg

015744988.jpg

015744970.jpg

 

Мишкааааааа,човек убивах за твоята Фабия, мамка му.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "BlackPearl" - :cry: Гадост.. Ще се оглеждам като се шматкам насам-натам, туку виж излязла от някъде. Един "Р.А.П.А.С." в случая щеше да е полезен :? Поне хубава "КАСКО" Застраховка има ли?

 

До "D_Power" - Съжалявам пич :( Супер ме е яд, как някакви утрепки, живеят на гърба на нормалните хора ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тцтцтц,мамка му !!! РС-ката беше уникална а и Ники е супер пич! Дано я намерят или поне да я платят подобаващо, въпреки,че за една кола карана и поддържана с любов това не е достатъчно :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гадно :(! Мамичката им крадлива ](*,)! Не знам колко е голям(по-скоро малък) шанса да се намери, но се надявам въпреки всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за станалото,дано я намерят.

Напоследък зачестиха кражбите на автомобили,миналата седмица и в VW форума обсъждаха тази тема,че крадците не се спират пред нищо.Много голф-чета изчезнали.

Ами късмет, колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия ,щом са счупили стъклото са некви ненормалници наркомани ,дето и за сапун не стават. Най -вероятно няма му искат откуп за да я върнат щом са я поломили. Дано са искали да идат някъде и да я зарежат.

Много съжалявам пич , дано се намери. Колата наистина радваше. Тия изроди заслужават smile041 smile042 smile058

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се оглеждам за колата. По цял ден обикалям София! И все пак в кой район се е подвизавала?

smile163 Искрено се надявам да се намери непокътната !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата малко придоби форма на некролог.

 

Най-важното не е казано - отличителни белези:

- черни стъкла отзад и на багажника;

- лепенка с орел на задна дясна врата;

- предна решетка в лъскав черен хром;

- колата е на 15ки железарки в момента!

 

Моля, ако някой я види, да сигнализира веднага в полицията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, карате уникални автомобили, а не слагате една елементарна защита против палене. Едно най-просто ключе би забавило страшно много крадеца, а както ни е известно, ако не успее да потегли за минута-две той се отказва. Вероятността да бъде екипиран с паяк за товарене е много минимална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам 2 защити още,ама те като я набележат....ще я дърпат на въже и пак

лоша работа

дано да му я платят добре и да си вземе друга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко наистина за колата....

 

Струва си да се погледне тук - може да излезе нещо - http://dnes.dir.bg/2009/11/03/news5320589.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.