Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов User на Fabia


kmomchilov

Recommended Posts

Здравейте тукощо си купих фабия 1.4MPI 2001 това ми е и първата кола мн и се кефя супер е но нищо не разирам можели да ми кажете за ремака верига ли е или обикновен защото не се вижда от никаде втори въпрос когато спирам трябвали и задните гуми да заковът или трябва да се въртят защото мойте се въртят. smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АКО ИМА БУКВИЧКА Z в номера на мотора-с верига е

за гумите ти е неразбираемо тъп въпроса

 

Мерси за одговора все пак и за това че си толкова учтив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отзад си с барабан отпред с диск..нямаш АБС, честита кола =)) колегата не е неучтив, просто въпроса е зададен странно.. но това не е проблем =)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ABS?

еййй, греда..... сигурно и аз нямам :?

как може да се провери?

:smt034

 

 

а на колега честито, безаварийно и само приятни моменти с возилото

знам какво е като си вземеш 1вата кола, със здраве да си я караш и само напред!!

\:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ABS?

еййй, греда..... сигурно и аз нямам :?

как може да се провери?

 

Просто си намери място, където можеш да спреш рязко, примерно с 30-40км/ч, без някой да ти влезе в багажника. Ако почне да се чува характерното стържене и да ти "пулсира" педала на спирачката имаш ABS. smile049

 

 

Ip4o, откъде я измисли тая зависимост - "имаш задни барабанни спирачки, нямаш" ABS :?: Поне аз това разбрах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не казвам че е зависимост, колегата каза че му се плъзгат гумите..начи няма АБС, или пък ако има АБС но тои не работи е друго =)

макар че сега като прочета пак поста му, маи аз пак не съм разбралл.. =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, отново :) някой знае ли къде могат да се изправят прагове и кое е по-добре да се изправят или да се отреже и да се сложи нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става лошо ако се реже кола

ако се направи качествено ок ама тва е рядкост като северно сияние в софия...

сложи някаква снимка за да се види какво е положението все пак защото наизуст..... smile009

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.