Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джип Vs бегачка


bega4kata

какво предпочитате  

57 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 69
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • esto

    12

  • bega4kata

    9

  • PRR

    5

  • PRESIAN

    4

Най-много писали в темата

Всички "манекенчета" с Айбахи да отидат да покарат малко във Враца и ще ги питам тогава....Аз за 1 месец си бях във Враца и колата се разтропа.В България не само че не асфалтират,но не се и научиха да монтират шахти(9 от 10 са изпъкнали и то доста).Да не говорим че няма стандарт за височината на бордюрите.Аз съм със стандартно окачване и не мога да паркирам на преден почти никъде-винаги закачам бронята.И така да обобщя:Ако имаме хубави пътища гласувам с две ръце за Айбах,но до тогава да живеят Джипките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като спомена шахтите.....имам чувството че аз съм ги слагал....едната в ляво следващата в дясно....накрая минаваш и през двете....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички "манекенчета" с Айбахи да отидат да покарат малко във Враца и ще ги питам тогава....Аз за 1 месец си бях във Враца и колата се разтропа.В България не само че не асфалтират,но не се и научиха да монтират шахти(9 от 10 са изпъкнали и то доста).Да не говорим че няма стандарт за височината на бордюрите.Аз съм със стандартно окачване и не мога да паркирам на преден почти никъде-винаги закачам бронята.И така да обобщя:Ако имаме хубави пътища гласувам с две ръце за Айбах,но до тогава да живеят Джипките.

еее,с 3 см.ще те оправят ли?толкова е разликата

аз си карам из цялата страна и не съм имал проблеми от рода да не мога да мина по стандартни пътища за бг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее,с 3 см.ще те оправят ли?толкова е разликата

...

 

В София разликата е ... един картер smile049 А сега като падне и снега съвсем ще стане трагично ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее,с 3 см.ще те оправят ли?толкова е разликата

аз си карам из цялата страна и не съм имал проблеми от рода да не мога да мина по стандартни пътища за бг

Предполагам че 3 см.е разликата между Айбах и стандарт.А между Айбах и пакет Лоши пътища колко е?Аз не знам Окт.2 колко е висока,но Окт.1 е доста ниска.Когато падне сняг и от службите за чистота не го изчистят както трябва,всички знаем какви трапове стават.Между другото ти защо не си караш колата,когато падне сняг?Предполагам,че основната причина е да си пазиш колата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не се заяждам.Ако не си бях продал Реното,предполагам че също щях да избирам коя кола при какво време да карам.Но тъй като имам само една кола и тя е за ВСЯКО време и за ВСИЧКО(товарил съм какво ли не)не мога да правя компромиси.Ще видя как ще е тази зима и ако е зле дори ще сложа допълнителни втулки за да я направя по-висока.Както казах Окт.1 е много ниска отпред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О2 стандарт + Eibach = 110 мм

О1 стандарт = 120 мм

О2 Sport Package = 127 мм

О2 RS = 128 мм

О2 стандарт = 140 мм

О2 лоши пътища = 163 мм

О2 4x4 = 164 мм

О2 Scout = 179 мм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О2 лоши пътища = 163 мм
О2 Scout = 179 мм

 

 

да пази господ и да варди. :mrgreen:

 

п.п. и моята е работна и за цялата година най-много 3-4 дни да и се сабират да не я карам,и пътувам из цялата страна.имал съм и по-ниска кола и не мога да кажа,че съм имал проблеми с просвета,но не се катеря по тротоарите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙ СТИГА СТЕ СЕ ЕБАВАЛИ АМИ МИНЕТЕ АЙТОСКИЯ СЪС 100км НАГОРЕ И ДОЛУ И ПО ЗАВОИТЕ И КАЖЕТЕ КАДЕ ДА ВИ СЪБИРАМ КАРТЕРИТЕ И АЛУМИНЕВИТЕ КОЛЕЛАТА.

Кое бил по-добре? Зависи кой каде кара и колко бърза. Гарантирам,че след мен/дето съм със стоманени и ги кривя на асвалт/ посочените окачвания са леж. нека всеки привърженик да каже каде,как и с колко ходи. Вече ставате за смях. За пример от Варна до тец в южна бг го правя за 2.50 при преход от 330км. НЯКОЙ ДА СИ ДАДЕ ОКТИТО ДА ГО ПРОБВАМ, ЧЕ Е ПРОХОДИМО. И АЗ МОГА ДА КАРАМ ОТ ТУК ДО ТАМ АМА С КОЛКО И КОЛКО ВРЕМЕ И КАК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙ СТИГА СТЕ СЕ ЕБАВАЛИ АМИ МИНЕТЕ АЙТОСКИЯ СЪС 100км НАГОРЕ И ДОЛУ И ПО ЗАВОИТЕ И КАЖЕТЕ КАДЕ ДА ВИ СЪБИРАМ КАРТЕРИТЕ И АЛУМИНЕВИТЕ КОЛЕЛАТА.

Кое бил по-добре? Зависи кой каде кара и колко бърза. Гарантирам,че след мен/дето съм със стоманени и ги кривя на асвалт/ посочените окачвания са леж. нека всеки привърженик да каже каде,как и с колко ходи. Вече ставате за смях. За пример от Варна до тец в южна бг го правя за 2.50 при преход от 330км. НЯКОЙ ДА СИ ДАДЕ ОКТИТО ДА ГО ПРОБВАМ, ЧЕ Е ПРОХОДИМО. И АЗ МОГА ДА КАРАМ ОТ ТУК ДО ТАМ АМА С КОЛКО И КОЛКО ВРЕМЕ И КАК.

 

 

ако става въпрос за чупене,аз мога дори да не ходя до айтоския и дори височината да е 180мм.като я подкарам каруцарската не само джантите ще са криви и картера счупен.В крайна сметка всеки сам си решава колко висока кола да кара.Вече има и вариант за тези които пакета лоши пътища е нисък ,те могат да сложат пружинки от scout и ще могат да газят градинките.

 

smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙ СТИГА СТЕ СЕ ЕБАВАЛИ АМИ МИНЕТЕ АЙТОСКИЯ СЪС 100км НАГОРЕ И ДОЛУ И ПО ЗАВОИТЕ И КАЖЕТЕ КАДЕ ДА ВИ СЪБИРАМ КАРТЕРИТЕ И АЛУМИНЕВИТЕ КОЛЕЛАТА.

Кое бил по-добре? Зависи кой каде кара и колко бърза. Гарантирам,че след мен/дето съм със стоманени и ги кривя на асвалт/ посочените окачвания са леж. нека всеки привърженик да каже каде,как и с колко ходи. Вече ставате за смях. За пример от Варна до тец в южна бг го правя за 2.50 при преход от 330км. НЯКОЙ ДА СИ ДАДЕ ОКТИТО ДА ГО ПРОБВАМ, ЧЕ Е ПРОХОДИМО. И АЗ МОГА ДА КАРАМ ОТ ТУК ДО ТАМ АМА С КОЛКО И КОЛКО ВРЕМЕ И КАК.

 

 

ако става въпрос за чупене,аз мога дори да не ходя до айтоския и дори височината да е 180мм.като я подкарам каруцарската не само джантите ще са криви и картера счупен.В крайна сметка всеки сам си решава колко висока кола да кара.Вече има и вариант за тези които пакета лоши пътища е нисък ,те могат да сложат пружинки от scout и ще могат да газят градинките.

 

smile159 smile159

ми аз говоря за едневна езда навсякаде. иначе за чупене лесно. говоря за каране на кола по даден маршрут за близо 4г. без проблем. те за това говоря. иначе с 20км. всеки може ама това е манекен. какво значи КАРУЦАРСКАТА. това е посочена от мен скорост кадето нямам грижи,но на 120-140 имам проблеми с поднасяне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О1 стандарт = 120 мм

О2 Sport Package = 127 мм

smile197 :smt034 Излиза че Спорт пакета на О2 е по-висок от О1 стандарт! smile048Е това не го знаех.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О2 лоши пътища = 163 мм
О2 Scout = 179 мм

 

 

да пази господ и да варди. :mrgreen:

 

smile091 smile091 smile091 smile091

 

 

не я карам като има сняг-щото имам други-не се обиждам бе как може да си го помислите smile027

Ванка-ти караш като луд бе -нали та знам smile049

на бордюр-спокойно си се качвам,стига да не е някакъв грамадански,но за по пътя не може да има проблеми

За този проход-минавал съм го с Полото скоро-Октавията от там няма да мине по принцип,но ако се наложи няма да опре никъде 100%

Вече има и вариант за тези които пакета лоши пътища е нисък ,те могат да сложат пружинки от scout и ще могат да газят градинките.
-това е идея

някои фарове от Скаут търсят,сега други и пружини... smile048

незнам само Митак,колко голяма част от тази разлика се дължи на по големите гуми на Скаута-225/55/17 бяха май не ми се смята сега точно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.