Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джип Vs бегачка


bega4kata

какво предпочитате  

57 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

аз също никога не съм удрял отдолу

дори по бордюри се катеря

 

Айбаха взема преднина :o странно ха,ха :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • esto

    12

  • bega4kata

    9

  • PRR

    5

  • PRESIAN

    4

Най-много писали в темата

до тук обаче никой не коментира поведението на пътя.

с пакет лоши пътища се наблюдава:

 

-при по-висока скорост от 80км/ч и лек завой се наблюдава нестабилност,силно изразена във задницата ,докато при eibach го няма дори и при скорости над 150.

 

-спирачния път е по-голям

 

-шумът от гумите е повече, а когато се мине през дупка дрънчи на кухо.

 

-некомфортна возия в сравнение с eibach

 

-разхода на гориво особено извънградско и по-високи скорости е по-висок с около 10%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак,за комфорт и стабилност на пътя -изобщо не се коментира,ЗАЩОТО ИЗОБЩО НЯМА БАЗА ЗА СРАВНЕНИЕ МЕЖДУ пакет лоши пътища и Айбах.Последния превъзхожда нормалното окачване по тези показатери,камо ли високото.

 

пожелавам на всички с пакет лоши пътища да си купят Yeti smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланието, но вчера гледах Yeti и не ми допадна. Багажника малък, плитък направо ужасТ. И вътре някак си тесничко ми се струва. Ако ще е друго, то ще е комби или Scout или Superb комби. И ще е високо. Щото и У Варна няма патища много. В момента при една особенна маневра, през един БОРДЮР, до един трафопост пред нас, пак упира. Така че, докато няма поне достатъчно паркинги, гараж или парко място, няма да я свалям или да си купя ниска. Браво на тези дето могат да си осигурят по добрата возия и качество. Благородно ви завиждам, но си мисля че при мен може да излезе доста по скъпо, ако я сваля от КОСМОСА.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак е ударил ДЖАКпота с 19" -те на Франц ... онзи ден като му погледнах просвета на тръгване от НИМ и Йетито ми се стори малък пистов автомобил :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зимно време бих заложил на джипка !

(Въпреки,че фабияна никога не ме оставяла и в големите снегове :) )

 

Но като цяло пред пакет лоши пътища и айбах ...бих си взел Айбаха- все пак Айбаха е само 250-300-350лева в зависимост от тва дали е Фабия, Октавия или Супърбче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласъвах за :arrow: 4. още по-ниско smile049 С този Eibach, на всяка втора дума стана като при Слави.. Професор Илия Илиев :lol:

 

Като ще ходиш на почивка зимата в планината как да сложиш Eibach :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, успяхте да ме разконспирирате накрая, ама... Мааааа-а-а-а-алко не ми достигна за Q7, та затова си взех Шкодата (и то на лизинг) височка - та да ми напомня за неосъществената ми мечта. smile091

П.С. Дотука май "джиповете" водим в класацията. Ама и Валдо гласува тайно без да пише в темата :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Дотука май "джиповете" водим в класацията. Ама и Валдо гласува тайно без да пише в темата

 

 

водят джипките щото повечето не са карали eibach :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Дотука май "джиповете" водим в класацията. Ама и Валдо гласува тайно без да пише в темата

 

 

водят джипките щото повечето не са карали eibach :mrgreen:

:mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

водят джипките щото повечето не са карали eibach :mrgreen:

 

[-X Живеят в София smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

водят джипките щото повечето не са карали eibach :mrgreen:

 

[-X Живеят в София smile049

това беше шега

значи в София само от Скаут нагоре :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

водят джипките щото повечето не са карали eibach :mrgreen:

 

[-X Живеят в София smile049

това беше шега

значи в София само от Скаут нагоре :smt032

 

В общи линии да smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то и Q7 не си е работа (вече сигурно се досещате, че не долюбвам тия камиони)! Миналата зима един главок се окопа яко на един паркинг на Боровец с едно такова прасе и го остави на средата. Аз до него си правех маневрички с Баба Яга и му се смеех (скришом мноо ясно, за да не ме отстреля с някой топ)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Мисля, че всичко опира до това, как се кара колата. Смисъл - на ниска кола, ако трябва да бързаш с нея, в София (а и във Варна, а и на всякъде из България) ще й се разкаже играта! За 10-ина години Шофьорски стаж, в това се убедих! Но ако по цял ден се разхождаме с нея - става :)

 

До "dude_BG" - Склонен съм да вярвам, че от ситуация, до ситуация, има разлика. Просто, сега като седя и мисля, не се сещам от както карам автомобил, да съм закъсвал някъде! Не знам - може би е случайност! Да - буксувал съм, но съм излизал без някой да ме бута, нито пък да слизам да разривам или нещо такова. Случайно.. е много важно да знаеш какво и как да направиш smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Айбаси .... я ми слезте на 15ки зимата- да ви видя как ще се влачите и как няма да си карате колите smile049 ....

Ама те ваште(Октита) заводски бяха малко като луноходи :) , може и да нямате проблеми !

 

Аз сега и с този фронт сплитер......- Косьо сега тайничко ми се смее,че го боядисах smile048 си ......фанко магаритууууу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 Айбах, Майбах и т.н. Я си купете КОЛА пригодна за БГ пътища и не се занимавайте с глупости :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега и с този фронт сплитер......- Косьо сега тайничко ми се смее,че го боядисах smile048 си ......фанко магаритууууу!

 

:mrgreen: Напротив, хич не е тайничко. :mrgreen:

 

Аз и да искам няма как да мина на 15ки, така че няма как да приема предизвикателството. smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Айбаси .... я ми слезте на 15ки зимата- да ви видя как ще се влачите и как няма да си карате колите smile049 ....

Ама те ваште(Октита) заводски бяха малко като луноходи :) , може и да нямате проблеми !

 

Аз сега и с този фронт сплитер......- Косьо сега тайничко ми се смее,че го боядисах smile048 си ......фанко магаритууууу!

 

аз не виждам какво значение има кой номер ти е джантата за височината на колата,нали външния диаметър на гумата е един и същ. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между моите 17ки и 15ките ми е 16мм! (или май 13 беше, абе 13-16мм)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между моите 17ки и 15ките ми е 16мм! (или май 13 беше, абе 13-16мм)

тя за товааа не вървиииии smile001

трябват ти 205/35/17

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.