Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джип Vs бегачка


bega4kata

какво предпочитате  

57 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 69
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • esto

    12

  • bega4kata

    9

  • PRR

    5

  • PRESIAN

    4

Най-много писали в темата

таз на Боби ли е?

Много смешна................Извинявай Боби.Аз съм на 5та ракия,и така я виждам.

Трябва да мислиш за окачването. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее батко Сами, няма как на всякъде да има гладки и равни улици, като във Варна. В София пътищата са ужасни и Low'n'slow е доста трудна работа (low - ше ти изпадат бъбреците, а slow - ще те подлудят околните бързащи за къде ли не). За София си е по-добре пакет "Лоши пътища".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Боби перфектна, ма на Митко уникална - абе и двете са повод за гордост кви коли и колеги имаме в клуба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее батко Сами, няма как на всякъде да има гладки и равни улици, като във Варна. В София пътищата са ужасни и Low'n'slow е доста трудна работа (low - ше ти изпадат бъбреците, а slow - ще те подлудят околните бързащи за къде ли не). За София си е по-добре пакет "Лоши пътища".

само да уточня,че не е слоу на Митака-това окачване позволява висока скорост и комфорт-не го бъркайте с на Коко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за джип,тез бегачки карали ли сте ги у Софето особенно крайните квартали където няма пътища само кал,огромни дупки,брутално хлътнали паважи на места липсващи павета и др,моята 1 е сток и не е и два пъти съм слизал да гледам мога ли да мина по определена улица или да се върна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи най-вече за какво се ползва колата. Привърженик съм на умереното сваляне,но с нашите пътища всичко се разбива за норматив. Аз даже малко съжалявам, че свалих мойта отпред,нищо че е няква "умряла" 105-ца. И все пак,давам своя глас за Eibach smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но колкото и да има лудост в мен и желание за кола, залепнала за пътя, докато съм жител на туй китно и малко градче София нема как да гласувам за нещо друго освен ''Лоши пътища''. Иначе евала на всички колеги като Митко esto и Коко, които правят колите си така, като им харесват, без да се притесняват от методичните опити на Републиканска пътна инфраструктура да им помрачи ентусиазма и желанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile001

дай да вляза при мен на вилата от главния по черно и ще ти каже smile091 с мойта както минавам. ще си покаже и ще има smile126 ма ако не ставт за кво са думите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига бе.....,изкарахте София ,че е столица на Афганистан! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вие във Варна,все на Рапонги ли се събирате за ТИМ билдинг? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига бе.....,изкарахте София ,че е столица на Афганистан! smile150

 

По-зле! Преди да вдигна колата строших картен на булевар Цар Борис (първокласен международен път!). След това ударих (за щастие съвсем леко) гредата на слизане от Драгалевци по централния път! Около блоко друга предавка освен 1ва не включвам защото иначе задължително опира отдолу. И като капак пред работата паркирах (колата е вече вдигната!) и ... излязох с крик и подлагане на камъни... А тепърва идва зимата :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига бе.....,изкарахте София ,че е столица на Афганистан! smile150

 

абе... то Афганците сигурно имат по-добри улици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та*ака на страна, ама в София верно си е лунен пейзаж! Не мога и да помисля да я свалям, а както и през зимата се катеря по планински пътчета... няма как! Жертваме готиния изглед за проходимост и оцеляване в столицата... smile091 smile091 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие луди ли сте, бе хора?! Аз карам на -30мм и не съм си изшивал колата никъде. Да не говорим, че редовно ходя на ски на Витоша и Боровец. Никога не съм се спирал да ходя някъде заради улицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие луди ли сте, бе хора?! Аз карам на -30мм и не съм си изшивал колата никъде. Да не говорим, че редовно ходя на ски на Витоша и Боровец. Никога не съм се спирал да ходя някъде заради улицата.

 

:smt017 само трябва малко повече внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък закачам отдолу средно 10 пъти годишно с нормалното окачване, колкото и да внимавам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.