Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ - 1.11.09 (или по-скоро Родопска къща)


C2H5OH

Recommended Posts

Видяхме се, преброихме се ама студ. Пък и Формулата.... Та решихме да отидем в Родопската. coverdale, ID A, чичо ви Джак, gogata и liubomirov предпочетоха да си гледат Формулата на топло. А ние с Гената, Владо и Green Witch с компания решихме, че и в Родопската има телевизор. За съжаление чак там се сетих да снимам. Резултатът е 3 размазани снимки, но поне се виждаме кои сме.

015729686.jpg015729690.jpg015729693.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо, отсъствалите от вторнишката среща, гледам събрали сте се най-накрая. :mrgreen: Мерси на Мишо, че ми се обади да ме покани, ма се бех увъртел на Метро и не можах да се пръсъединя към компанията. Нищо, другия път. Благодаря и за снимките. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ме тресе от студената среща днес. Но беше много приятно - както всеки път. Някои загряха с ракийка, а други само гледаха... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабичко го давате"София",явно като го няма колегата pow умирате от студ.

Аз от доста време имам мерак да опитам гозбите на pow,ама ще му дойде времето! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес имах мерак да гледам последната Формула 1 за тази година и тотално съм изключил, че има сбирка, надявам се да не се повтаря smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де аз че намям време да дойда на НИМ, нямам, ама и при мен като идвате как може все да се разминаваме! ](*,) ](*,) Във вторник ми излезе работа вечерта и не можах да бъда в заведението, а днес си тръгнах към 14.00ч. точно, за да гледам формулата у нас! Ако знаех, че ще дойдете щях да остана! smile011

П.П. Юли, Вектрата не беше точно по това време на едн гумаджийница на Кл. Охридски?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тя беше :) Водих я за смяна на гуми ;) Че трябваше да се свалят гуми от джанти и да се въртят. Навсякъде лудница по гумицентровете, а там имаше само една кола преди мен. И добре работят момчетата. Бяхме и с на сестрата и зетя Аудито - така де, семейно да сменяме гумета. После трябваше на НИМ да ида, ама щях да кацна към 15:10, че да водя и малкия с мен. Мишо звънна, че тръгват за Родопска и се отказах - рано му е да го водя по заведения (заради цигари и т.н.) и се прибрахме :(

Не съм те видял като си минал ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де аз че намям време да дойда на НИМ, нямам, ама и при мен като идвате как може все да се разминаваме! ](*,) ](*,) Във вторник ми излезе работа вечерта и не можах да бъда в заведението, а днес си тръгнах към 14.00ч. точно, за да гледам формулата у нас! Ако знаех, че ще дойдете щях да остана! smile011 ...
Ами аз ти звънях доста настойчиво преди да тръгнем от НИМ, именно с идеята да се видим, ма ти като видиш, че пише "Владо" сигурно си закопаваш телефона в градината и още не можеш да го намериш smile091

Нищо де - другия път ще се видим ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз му почупих от звънене личния мобилен апарат на Ники у вторник, ма нъцки - ни дигЪ. Ники, що ни се сърдиш на мен и Владко? :mrgreen: :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.