Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да направя някой дребни, но удобни, глезотийки?


tuningmania

Recommended Posts

Здравейте,

 

Искам да си направя някой глезотийки на "Octavia"-та, но се чудя как! За моя модел, 1999 година, няма такива екстри :? Първо.. искам с леко натискане на лоста за мигачите, тоест не до щракване, те да мигат още няколко пъти самички. Тук има следния проблем, за който аз се сещам, като може да не е единствения :( Когато лоста е натиснат до край, след изключването му, да не продължават да мигат. Друго.. искам, като включа на задна скорост, страничните огледала да се мърдат автоматично, до предварително зададено положение и след като изключа, да се връщат в предишното. И последно.. направих си фаровете (още миналата година) да се палят самички, след контакт, но със закъснение. Тоест, не като дам контакт, веднага.. а чак след 10-15 секунди, след като съм стартирал двигателя, сложил съм си колана, пуснал съм си музика и така нататък. Как да ги направя, да изгасват със закъснение, след спирането на двигатели и изваждането на ключа? Мисля, че тези глезотийки са ВИ познати от други марки/модели автомобили. Сега дайте акъл, че някой си нямаме smile021 , как да ги имитираме тези, според мен полезни глезотийки, при "Skoda Octavia 1" :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://drl.hit.bg/

тук предлагат готови решения за някои от нещата, които искаш на направиш. това е колегата L&R ( http://www.vwclub.bg/forum/memberlist.p ... e&u=101109 ) от фолксваген форума, купувал съм от него drl за пасата и бях много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам същото устройство на форда. Много е полезно по три причини:

1. не ти се налага да включваш/изключваш фаровете през деня;

2. крушките ти светят с "дългата" светлина /примерно на 50%/;

3. светлинния клаксон става много приятен ;);

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.