Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избора на певицата Десислава


majesty

Recommended Posts

Изключително горд се почувствах, задето Десислива каза "Айде, Шкода." smile091 ! Думи нямам да опиша гордостта си просто smile048 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - На мен това ми прилича на анти-реклама :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - На мен това ми прилича на анти-реклама :-k

Подкрепям.

 

Влизам в раздела и виждам това гръмко заглаие на темата. Пуснах клипа и ... останах озадачен... Автора на темата ако обясни какво е имал в предвид с това заглавие и прикачения клип, ще ме извади от ситуацията на недоумение, в която изпаднах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е баш пък антиреклама не мисля. То въпроса е как човек гледа на нещата и си мисля че по-принцип една от лошите черти на българина е че гледат песимистично (не че политиците ни дават други възможности). Лично аз се зарадвах като чух интервюто и веднага реших да изрежа тази част и да споделя с вас. Изненадах се като каза Шкода-все пак можеше да каже много други марки. За мен Шкода е едно от най-добрите решения когато се гледа цена-качество. Не съм фанатик и всъщност очаквах да има и такива мнения. Гледайте само от положителната страна на нещата и си карайте с удоволствие Шкодите smile027

П.С. Ако не ви харесва ще го махна и ще изтрием темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай линк към цялото интервю или към цялата 1-ва част от интервюто, не само тия 8 секунди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не обичам средното положение,така че за мен това е антиреклама за Шкода!

Още повече,че госпожата не знае за какво става въпрос и отговаря от немай къде си! :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай линк към цялото интервю или към цялата 1-ва част от интервюто, не само тия 8 секунди.

http://vbox7.com/play:e521c7c9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не обичам средното положение,така че за мен това е антиреклама за Шкода!

Още повече,че госпожата не знае за какво става въпрос и отговаря от немай къде си! :smt018

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.