Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgautozone.bgШкода събор

термостат и кора на вратата на багажника - помощ !!!!!

angelov65

Recommended Posts

1. как да сваля кората на вратата на багажника

2. до сега стрелката на водата стоеше вертикално нагоре без да мърда при каквито и да е условия на каране/ дали е било нормално ?/ , сега се движи от студено до вертикално / може би смяна термостат/ Помогнете колеги

в магазина на симеоновско шосе термостат оригинал 53 лв., обикновен 36 лв. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си купих тармостат за 25 лв(колко е качествен и колко ще ме изкара не знам но...) инече ми предложиха за 48 евра и някъкъв за 150лв от чехия-оригинал. Ще го монтирам в понеделник и ще пиша отзив smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. как да сваля кората на вратата на багажника

2. до сега стрелката на водата стоеше вертикално нагоре без да мърда при каквито и да е условия на каране/ дали е било нормално ?/ , сега се движи от студено до вертикално / може би смяна термостат/ Помогнете колеги

в магазина на симеоновско шосе термостат оригинал 53 лв., обикновен 36 лв. ?

Оригинален -28,00лв , полски 22,00лв това е в магазина на Ст.гара - бул. В.Левси 144 - София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кората - преди време добър човек тук обясни.Свлянето не е особено трудно,но при слагането ми се разката семейството,част от щипките не успях да сложа,а 2-3 паднаха под кората,ама не е страшно,в началото дрънкаха,вече не.

Така:кората е с форма на леген,който лежи върху рамка,оформена в структурата на вратата,а щипките са разположени по стените на легена-кора и сочат концентрично навътре,т.е. не е като да я извадиш в едната посока и да я сложиш в обратната,а трябва с отвертчица да я отделяш щипка по щипка.Слагането е мъка.Докато гласиш от едната страна,щипките от другата падат,и обратно.Изпилих си нервите и бая си играх.Резултатът съм описал в началото.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

този термостат от 28 лв , с капачката за термостата ли върви? Защотото за моята фабиа ми казаха , че е комплект . Но така или иначе трябва и капачката да сменя ,защотото там където се захваща термостата за капачката - е счупено ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"този термостат от 28 лв , с капачката за термостата ли върви? " Това питам.. ;)

Да , той така се продава .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.