Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой има ли опит с тези интересни приспособления?


drank

Recommended Posts

http://www.autoenginelube.com/, както и http://www.pre-luber.com/

 

Дали някой може да разкаже повече, ако вече е имал опит или наблюдения върху тези устройства? На мен ми изглеждат полезни на пръв поглед.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е напълно безмислено в масления филтър имаш клапа която не позволява на маслото да се върне обратно към картера, по този начин имаш смазване веднага щом запалиш, дори и да приемем че смазването започва 1 секунда след като запалиш пак не е фатално защото по лагерите ти е останал филм от маслото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма никакъв смисъл! Поредната измишльотина, която те кара да даваш кинти и време на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и то особено при тая цена - всички знаем, че има доста по-евтини добавки, които образуват тънък защитен филм върху триещите се части, така че моторът може да работи известно време дори съвсем без масло и да не се повреди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Универцалния модификатор беше хит 99-00 година а и които ми е заговорил нещо за него всеки хубаво е казал. Аз обаче си перкам "натурал"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива добавки, които се слагат при всяка смяна на маслото и други /по-скъпите/, за които се твърди, че еднократното третиране било достатъчно за селия пробег на мотора... уж ;) Лично аз съм ги ползвал само 2 пъти - веднъж Универсален модификатор на Жигулата, но така и не разбрах има ли ефект, понеже тя никога не е губила и грам масло. Втория път беше Мотър ъп на поне 2 пъти прегряван Шкода 120-ков мотор - реших да експериментирам дали е толкоз вълшебен, колкото го рекламираха, но уви при тоя мотор беше твърде късно за кавито и да било добавки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.