Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Акт за превишена скорост


milanov

Recommended Posts

Колеги снощи ми писаха акт за превишена скорост от 21 км/ч в града.Доколкото разбрах глобата е 100лв. Понеже ми е първо нарушение някой може ли да ми каже дали се отнемат точки.Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За превишаване на максимално разрешената скорост се предвижда отнемане на една точка. При надвишаване на скоростта от 21-30 км/ч ще се вземат 3 точки; от 31-40 км/ч - 7 точки; от 41-50км/ч. - 12 точки и над 51 км/ч. - 12 точки. За повторно превишаване на скоростното ограничение с над 31км/ч. се вземат 13 точки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за нищо,миналата седмица и мене ме изгърмяха в София,но не можах да обжалвам и сега чакам наказателното постановление,но после пак ще обжалвам решението.Борба му е майката,не трябва да им се даваме........ smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за нищо,миналата седмица и мене ме изгърмяха в София,но не можах да обжалвам и сега чакам наказателното постановление,но после пак ще обжалвам решението.Борба му е майката,не трябва да им се даваме........ smile096

 

Като си виновен къде си тръгнал да обжалваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за нищо,миналата седмица и мене ме изгърмяха в София,но не можах да обжалвам и сега чакам наказателното постановление,но после пак ще обжалвам решението.Борба му е майката,не трябва да им се даваме........ smile096

 

Като си виновен къде си тръгнал да обжалваш?

Кой е казал че съм виновен! Това че ми написаха акт не значи че съм виновен.

А и не за първи път съм в такова положение,все пак съм по 24 часа на път,за разлика от някой други колеги,който карат колите си само по празниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да го обжалвам, ама аз съм си виновен така че нищо не може да се направи.Да съм карал по-бавно. Иначе прав си колега.Като не сме виновни няма да им се даваме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.