Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно уредите на таблото на Skoda Octavia 1.


Octavian_stz

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

наистина Наско е човека. На мен ми ремонтира таблото преди 3 години на Октавия 1, 1.9 дизел и таблото е в перфектно състояние. Още веднъж благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте колеги! От скоро и аз съм собственик на Октавия 1.9 ТДИ 2000 г. Малко след като взех колата всички по таблото се скапа. От форума разбрах за Наско, свързах се с него и тъй като съм далеч от Ст. Загора му изпратих таблото по куриер. След точно три дни таблото беше вече обратно при мен и повярвайте ми беше като ново. Още веднъж благодарности на Наско - отличен майстор и прекрасен човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Има и един майстор в гр. РАДОМИР който оправя на шкода , голф, сеат и ауди таблото с проблема със стелките  на мен ми излезе ремонта 50 лв. Иначе ги оправя за 15 -20 минути като запоява нещо, който се намира от центара на Радомир на около 100 метра на долу в една малка кащичка от лявата страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Нека преди да направим нещо, което сме чули, чели да помислим първо! Как може един спрей да поправи лоша спойка, спукана писта, прекъснат мет. отвор, да смени неизправен елемент ???? Мислете с главите си!

 

 

много правилно !

при мен беше студена спойка на проходен отвор.....презапоих го ,но повече от 1h  оглеждах платката 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес бях при Наско с обичайния проблем - падат стрелките понякога, май в последно време хич даже и отказваха да работят (дистанцията София-Стара Загора съм я взел днес без уреди, добре, че беше gps-a на телефона...). Искам тук да изряза благодарност към коректността и точността, с която работи Наско. За има-няма 3 часа таблото беше като ново. Да не говорим, че освен проблема със стрелките ми оправи и други проблеми, за които дори не знаех (оказа се, че не ми работи звуковата сигнализация за забравени фарове). Ако някой има подобни проблеми, въобще да не се колебае - Стара Загора - Наско (или лично с колата на място, или таблото по куриер :) Леко каране на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Аз моята шкода я карах при един майстор в софия за проблема с таблото и вече няколко месеца нямам проблем със стрелките.Момчето е от Люлин,ако желае някой мога да дам координати и тел. за връзка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.