Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

помощ незнам какви са накладките


mihailstoianov

Recommended Posts

поръчах тези http://www.brakes4u.co.uk/proddetail.asp?prod=DP21329

но незнам дали трябваше да поръчам тези http://www.brakes4u.co.uk/proddetail.asp?prod=DP21517 колата е октавия2 2000TDI 2005г и двата модела излизат в каталога за октавия след 2004г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде бе хора никои ли нее разглобявал накладки аз моите съм ги разглобявал но преди година и половина и не помня как изглеждадт а и ме мързи сега пак да ги разглобя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОХХХХХХХ smile126 smile126 smile126 ако знаете какс се припотих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само внимавай, като ги монтираш. Имат външна и вътрешна. Предишния собственик на моята беше обърнал на прендното ляво колело местата на външната и вътрешната. Чува се като чукане при неравност и изчезва, след като натиснеш леко спирачки. Смених им местата и се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОХХХХХХХ smile126 smile126 smile126 ако знаете какс се припотих

е :D кво се успокояваш,може и др.модел да са-що не погледна за 100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ,,б........съм маааму" каквото диде.ако нее това което трябва фащам шлаифа и ще го нправя както трябва да е

smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес идва кола на която до сега не бях сменял /обади се че му светнали/ и за това взех и 3-те вида и ти ги снимах

post-2454-1384531380_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия TEXTAR хубави ли са? Щото досега съм ползвал (на друга кола) само FERODO за смяна и не съм доволен хич!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз всичките модели знам как изглеждат ама несам сигурен МОЙТЕ каквиса и затова питах ама свърши вече чакамги да пристигнат и ще пусна снимков материал кое как защо и как се държът на пътя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 години по-късно...

Моите на Октавия с БКД мотор не са лява и дясна поръчах за БКД мотор и дойдоха същите като моите. С задните имах малко проблеми, дойдоха някакви същите като моите но с други пластини, дето не паснаха на шенкела, и сложих пластините от старите накладки.

Редактирано от mi6oka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.