Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тампони за стабилизиращата щанга в ETKA


drank

Recommended Posts

Здравейте,

 

безуспешно се опитвам да открия къде са тия тампони в ETKA-та, някой може ли да помогне?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нещо тропа отпред вдясно и ми се струва, че или е биалетка, или тампоните на стаб-та щанга. Та исках да ги намеря в ETKA-та, ама нейсе ... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

безуспешно се опитвам да открия къде са тия тампони в ETKA-та, някой може ли да помогне?

 

Поздрави

ха ха-ами в комплект са дадени под номер 6

ама ги има на Топран

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

безуспешно се опитвам да открия къде са тия тампони в ETKA-та, някой може ли да помогне?

 

Поздрави

ха ха-ами в комплект са дадени под номер 6

ама ги има на Топран

Бат Сами не е ли №16 или аз се бъркам нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами не е ли №16 или аз се бъркам нещо

№ 16 е "stabilizer, complete" и цената му е 92.51 EUR, едва ли това е тампон, по-скоро цялата щанга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами не е ли №16 или аз се бъркам нещо

№ 16 е "stabilizer, complete" и цената му е 92.51 EUR, едва ли това е тампон, по-скоро цялата щанга.

да де пропуснал съм 1-цата

6 е супорта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.