Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

София, Родопската къща, 27.10.2009


РусенскоВарено

Recommended Posts

Та събрахме се начи 30-тина сектанти Шкодари пиячи, да жулиме парцуца в Родопската и да мезиме със Сачи. :mrgreen: Повода беше скромен, имахме гост от морето. Сума колеги уважиха поканата за среща, за което им благодаря, който не дойде - има неизвинено, чакаме го другия път да си го поправи. :D Сбора беше весел, шумен, напоителен и хранителен, smile027 има идея да стане традиция, както срещите на НИМ. Специални благодарности и на Ники Колев, за бързата и както винаги - на ниво - организация, както и за доброто посрещане. smile159 На някои от нас даже не ни стигна, та продължихме срещата на ОМВ, където САРА на Боби беше безмилостно разцъкана (еей, ма па хубавица таз Сара, бре, има око Доктора кво да си избере ;) ) а Боби и Мишо отново си припомниха щуротиите отпреди години. Ето снимков материал, както и клиповете със щуротиите. ;) Приятно ви гледане: :mrgreen:

 

http://podw.snimka.bg/friends/rodopskat ... -09.436914

 

Глъч в Родопската:

 

 

Защо Боби викна СОТ-а: :mrgreen:

 

 

Как мама си познаваше детенцето отдалеч: :D

 

 

Ракетен моделизъм smile035

 

 

За яйцата, летящите чехли и шамарите: :lol:

 

 

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе,голяма срещичка сте спретнали :)
ВАЛДЕ-какви сигнали получаваш бе,много си си нацоцкал май :D
Бобииии-да го махаш тоя бакшишки калъв на волана МОЛЯ ТЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава среща сте спретнали. Благодаря на Ицето за обаждането. На него и на Боби дължа огромни извинения за пропуска, който направих. Изивнения дължа и на всички останали, с които исках да се видя. Прибрах се късно надвечер от вилата този ден, изкъпахме малкия и после вместо аз да го приспя, той приспа мен. Така съм се бил одрямал, че не съм чул позвъняването от Боби, за което се бяхме разбрали. След 4 дена бачкане по къщата, всеки ден по поне 12 часа така се получава. Ама пък тамошната стая на малкия става бижу. Надявам се следващият път да съм на линия smile048

 

Боби, bega4kata е много прав за волана. И аз гледайки снимките зяпнах като видях този калъф smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво сте си изкарали като гледам! След като видях снимковия- и видеоматериала на Ицо, още повече ме хваща яд, че ми се наложи да пропусна :?. А като се замисля от колко време трупам неизвинени от нощните срещи по OMV, направо срам ме хваща ](*,) :oops:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.