Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хидравлика...


bulrace

Recommended Posts

Здравейте на всички. Аз също се извинявам, че използвам тази тема за въпроса си.

Пиша във връзка с хидравличното масло. Имам нужда да си долея, но незнам точно какъв цвят трябва да бъде маслото (само знам, че не трябва да бъде червено). Автомобила е Шкода Фабиа комби 2001г. 1.4 16в. 75к. Благодаря предварително.  :eusa_think: :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди и си купи един литър масло VW от всеки сервиз на VW, Шкода, Сеат. Трябва да е такова G 004 000 M2. Така изглежда:

http://amavto.com/object.php?id=2067

Има и кръгли бутилки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги! Извинете ме,че използвам темата.

Преди няколко дни ми изчезна хидравликата на волана и съответно ми светна индикацията на таблото.Днес долях масло и хидравликата ми се появи ,но лампата не изгасна.При второто палене хидравликата пак се беше изгубила и от време на време се появяваше. Някакви предположения какво може да е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или е датчик или алтернатор - премери зарядното напрежение и ако е 14В под товар иди да я прочетат и тогава всичко ще лъсне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли дали трябва да се обезвъздушава системата ?Защото аз налях масло до горе,завих капачката и запалих.Ако трябва да се обезвъздушава как става това ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въртиш ляво дясно,като подаваш ток да запалиш с кабели от акумул.-щото ти е свален акумулатора за да наливаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въртиш ляво дясно,като подаваш ток да запалиш с кабели от акумул.-щото ти е свален акумулатора за да наливаш

Капачката трябва ли да е развита ?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да наливаш със затворена капачка....

Течноста е на максимум ,аз питах за обезвъздушаването дали трябва да се прави с отворена капачка .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.