Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клаксон


simko

Recommended Posts

Колеги не ми работи свирката на колата.Проверих бушоните и чувам че релето на волана щрака и си мисля че самата тромбичка си е заминала.

Та питанката ми е каде се намира въпросното клаксонче че нещо на първо четене не успях да го видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клаксончето се намира под пронята, точно зад левия халоген.Като махнеш пласмасата на халогена и ще го видиш.Един приятел имаше такъв проблем, оказа се ,че се е изгибила масата на волана.Дано отстаниш повредата. Успех!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега- като застанеш пред колата се намира зад ДЕСЕН халоген.

Трябва да свалиш бронята, или поне да вдигнеш колата и да махнеш кората отдолу.

Иначе тромбите се държат на 1 планка с 1 болт.

Ето къде са

015160629.jpg

 

Едва ли ще успееш да ги развиеш и махнеш през решетката на халогена (и халоген се маха и настройва като свалиш бронята).

Аз имах проблем с тях- от време на време ми изчезваше клаксона,после се връщаше (къде ли е ходил :P )

Смених го гаранционно преди около 3 години и нямам ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имах същия проблем. Ако си със страта броня не е нужно да я сваляш (за новата не знам) - махаш пластмасовата капачка до халогена и ще имаш достатъчен отвор. Тя се държи само да зъби. В моя случай се беше измъкнал купунга, с който се свързва клаксона... лесно се справих, пожелавам при теб да не е нещо по-сериозно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 години по-късно...
На 2.11.2009 г. at 15:04, Svetlioto написа:

Здравей, имах същия проблем. Ако си със страта броня не е нужно да я сваляш (за новата не знам) - махаш пластмасовата капачка до халогена и ще имаш достатъчен отвор. Тя се държи само да зъби. В моя случай се беше измъкнал купунга, с който се свързва клаксона... лесно се справих, пожелавам при теб да не е нещо по-сериозно :)

и с новата е така, през дупката за халогена се измъква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ток в буксите на тромбите.Няма цъкане на реле.Бушон здрав.

Редактирано от 4i4o1976
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има две възможности - не контактува минуса зад еърбега или има прекъсване на лентовия кабел .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.