Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1970 Skoda 1000MB Ex-Works prototype 1800 B5 For Sale


Galliard33

Recommended Posts

http://www.classiccarsforsale.co.uk/classic-car-page.php/carno/42914

Вижте какво се продава!

Дайте да събираме пари! Ето това е уникат, който може да остане в историята! smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли съм кьорав или цената е 52 000 ЕВРО ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли съм кьорав или цената е 52 000 ЕВРО ?!

 

Толкова е! :mrgreen: Това е еб*ти униката smile126.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за 52 000 евро, от Шкода ще ми направят Сюпърб РС Л&K ! K'вото и да си говорим това са адски много пари !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за 52 000 евро, от Шкода ще ми направят Сюпърб РС Л&K ! K'вото и да си говорим това са адски много пари !!!

 

Ще ти направят ама това е уникат :-)

 

Хората си знаят цената на колата :-)

 

Ако беше 1000 евро щеше вече да е заминала към някой щастливец ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 52 000 евро ще си купя кола която ще накаже тоя уникат толкова грубо, че ще го е срам да си покаже муцуната от гаража

 

вариант 2 за 1000 еуро ще си купя МБ и за още 51 000 ще си направя 100% точно копие. Чак и ще ми останат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вие по тази логика може да си направите точно копие примерно на картината Мона Лиза или пък дори да намерите съвременен художник, който с компютър да я нарисува по-добре от Леонардо - но дали ще струва колкото оригинала? Я не се излагайте кат кифладжии, ами правете разлика между практическата и колекционерската стойност... или като не разбирате поне си трайте smile001

 

Абе за 52 000 евро, от Шкода ще ми направят Сюпърб РС Л&K ! K'вото и да си говорим това са адски много пари !!!

 

А такава кола наистина сигурно ще струва мама и тате като ретро след 30-40 г. по простата причина, че ще е цяло чудо да има останали запазени оригинални екземпляри дотогава.. така че събирай парици, купувай и кътай дълбоко в някой гараж и след половин век ще се пенсионираш като милионер :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.